Neler Yeni

Forza Horizon 4 Oyundan Atıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
Bende save dosyları sildim ayarlarına reset attım hala aynı şimdide ben önceden oynarken msi aftetburner açıp bide spotify açıp oynuyordum şimdi hepsini kapatım öyle deniyorım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi atma olmadı düşük bant genişliği uyarısı verdi sinirlendim sildim oyunu
Düzelteceğim diye kanser olmaya değmez bırak güncelleme gelsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
i7 7700hq 1050 16 ram var bro
Benim arkadaşta laptoptan oynuyor 1 kere atmış sanırım. Onun dışında attığını duymadım. Sanırım laptoptan oynayanlarda sıkıntı daha az gibi hala kesin çözüm yok.

ConquerorXIV

80+ Gold
forza 5 de müzayede sunucusuna ulaşılmıyor forza 4 de atıyor bende de şuan çıldırıcam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bora Bedirhanoğlu
Forza horizon 4'e girdikten 15-20dk sonra oyundan atıyo
aynı şey şuan bendede olmaya başladı dün girdiğimde ağ hatası almıştım xbox hesabından çık gir yaptıkdan sonra atmaya başladı bazen direk atıyor bazen uyarı verip atıyor bazen ise donup kalıyo görev yöneticisinden kapatma zorunluluğu oluyo resimdeki uyarı geliyo bazenleri

Ekler

• image.png
    image.png
    3.2 MB · Hit: 39
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
aynı şey şuan bendede olmaya başladı dün girdiğimde ağ hatası almıştım xbox hesabından çık gir yaptıkdan sonra atmaya başladı bazen direk atıyor bazen uyarı verip atıyor bazen ise donup kalıyo görev yöneticisinden kapatma zorunluluğu oluyo resimdeki uyarı geliyo bazenleri
bende de böyle kalıp atıyor ama ekrandaki uyarı gelmiyor. anladığım kadarıyla yine windows çakışıyor. hala güncelleme getirmediler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bora Bedirhanoğlu
bende de böyle kalıp atıyor ama ekrandaki uyarı gelmiyor. anladığım kadarıyla yine windows çakışıyor. hala güncelleme getirmediler.
uyarının problemini çözdümde sonuç gene aynı fh5 de yapmayıp 4de yapması çok saçma

Top Bottom