Neler Yeni

Forza Horizon 4 Oyundan Atıyor

QRuder

80+ Silver
Aynı sorunu bende yaşıyorum bir çözüm bulamadım. Steam üzerinden oynuyorum dosyaları doğruladım fakat aynı durum 15-20 dk sonra ya aniden veya donrak oyundan atıyor.
aynı problem bende de var, oyuna güncel geldi sanırım bende de 3050ti ve i5 12500h var geçen format attım formattan sonra birden donup oyundan atmaya basladı formattan felan kaynaklı diye düşünüyorum bende iki üç gündür. Sanırım son güncel problemli

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
İnternette Forza Fix 2.0.exe adlı bir program önerilmiş. Kurup denedim fakat bir etkisi olmadı. Program alt tab yapmamızı engelleyip çökmenin önüne geçmeyi hedefliyor. Alt tab yapmama engel oldu orda çalıştı fakat oyun çökünce sistemi geri başlatamadım gri ekranda kaldı. Kurmayı denerseniz aklınızda bulunsun.

NORRRMAAANNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mustafa Aydemir
150-165 fps arası oynuyorum, bu son 2 haftadır otobanda yarışırken birden atıyor. Bir arkadaş windowsla çakışıyor demişti. Nasıl düzelir bilmiyorum.
windowsla çakışıyor büyük ihtimal ile donup mu atıyor oyundan yoksa direk mi yarışırken direk oyundan mı atıyor yoksa donuyor mu 1 2 saniye

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
windowsla çakışıyor büyük ihtimal ile donup mu atıyor oyundan yoksa direk mi yarışırken direk oyundan mı atıyor yoksa donuyor mu 1 2 saniye
Belli olmuyor, bir anda da atabiliyor 10-15dk sonrada. Yarıştayken olsun oyun açılırken olsun bir anda atıyor.

panizher

80+ Silver
Forzanin genetik sorunu bu herkeste oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Nebi Okumuş
Eğer yanlış bilmiyorsam Nvidia kaynaklı bir sorun olduğunu biliyorum. Oyundan atma sorunu 1 veya 2 önceki güncellemeden sonra olmuştu.

panizher

80+ Silver
4 tede var 5 dede devam ediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer yanlış bilmiyorsam Nvidia kaynaklı bir sorun olduğunu biliyorum. Oyundan atma sorunu 1 veya 2 önceki güncellemeden sonra olmuştu.
2 yildi pcm olali o zamandan beri var sıkıntı

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
ben de aynı sorunu yaşıyorum çözsünler artık ya...

atilla_zg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
atilla üzgün
Bende save dosyları sildim ayarlarına reset attım hala aynı şimdide ben önceden oynarken msi aftetburner açıp bide spotify açıp oynuyordum şimdi hepsini kapatım öyle deniyorım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi atma olmadı düşük bant genişliği uyarısı verdi sinirlendim sildim oyunu

Top Bottom