Neler Yeni

Forza Horizon 4 sistemimi Win 10 Pro olarak görüyor?

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bu nası oluyor Win 11 Pro kullanıyorum. Bu forumda bir konuda ki CMD ile etkinleştirmiştim acaba ondan kaynaklı mı yoksa oyun mu sapıttı?

1713784769466.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de benchmark sonuçları nasıl? onu da yorumlar mısınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Kanka muhtemelen kullandığı win key e bakmıştır sen aktifleştirme yaparken w11 key mi kullandın w10 mu buradaki cmd çözüm konusunda w10 kodları var, internetten w11 kodu kullandıysan bilmiyorum çözümü.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka muhtemelen kullandığı win key e bakmıştır sen aktifleştirme yaparken w11 key mi kullandın w10 mu buradaki cmd çözüm konusunda w10 kodları var, internetten w11 kodu kullandıysan bilmiyorum çözümü.
bu forumun popüler konusundaki kodu kullandım (eve geçince linki atarım) konu sahibi win 11 için de kullanabilirsiniz demişti. Acaba tüm oyunlarda mı win 10 proyu algılıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
bu forumun popüler konusundaki kodu kullandım (eve geçince linki atarım) konu sahibi win 11 için de kullanabilirsiniz demişti. Acaba tüm oyunlarda mı win 10 proyu algılıyor?
Anladım kanka biliyorum ben de windows kodu hariç aynı yerden yaptım oradaki kodlar w10 kodları herhangi bir sıkıntı çıkmaz w11 için de kullanabilirsin bir aksamaya da sebep olmaz sadece oradaki yazı w10 olur o kadar onun dışında dediğim durum yaşanmış çok bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama silip tekrar yapmak istersen w11 kodu ile yaparsan düzelecektir diye düşünüyorum.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım kanka biliyorum ben de windows kodu hariç aynı yerden yaptım oradaki kodlar w10 kodları herhangi bir sıkıntı çıkmaz w11 için de kullanabilirsin bir aksamaya da sebep olmaz sadece oradaki yazı w10 olur o kadar onun dışında dediğim durum yaşanmış çok bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama silip tekrar yapmak istersen w11 kodu ile yaparsan düzelecektir diye düşünüyorum.
yakın zamanda format atıcam pcye beleş kod var mı win 10 gibi nereden bulabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

konu bu biliyorsun zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139