Neler Yeni

🔥İndirim Forza Horizon 4 Steam 30₺ 🔥

Kartım olsa alırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 Gündür assetto'da ayarlar için uğraşıyorum dün gece kendi optimum ayarımı buldum şuan oyun yağ gibi akıyor :)
Ayarları paylaşma sansınız varmı oynuyamıorum :/

ByKayseriLi

80+ Bronze
ultra emin değilim ama highda 60fps rahat verir
ultrada da verebilir

msı afterburner ile değerleri takip eden biri olarak hiç gpu/cpu kullanmalarında oynama yok
gayet stabil çalışıyor bende

Yok hocam ben kullandığım sistem de steam sürümünü de oynadım microsoft mağaza sürümünü de. Ciddi ciddi fark var ikisi arasında. Zaten google'da ufak bir araştırma yaparak görebilirsin bu sorunu yaşayan bir sürü insan var. En son steam sürümüne bir güncelleme geldi tam çözülmedi ama biraz daha iyi oldu demişlerdi ama bende hala aynı.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,847
İsim
İbrahim
Yok hocam ben kullandığım sistem de steam sürümünü de oynadım microsoft mağaza sürümünü de. Ciddi ciddi fark var ikisi arasında. Zaten google'da ufak bir araştırma yaparak görebilirsin bu sorunu yaşayan bir sürü insan var. En son steam sürümüne bir güncelleme geldi tam çözülmedi ama biraz daha iyi oldu demişlerdi ama bende hala aynı.
hocam illaki vardır bişey demiyorum o konuda
ben yaşamıyorum dedim sadece

ByKayseriLi

80+ Bronze
Ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım performansı da gayet iyi Ultra ayarlarda oynuyorum

12 Eylül’de bitiyor indirim.

Bende nedense sorun var. Steam sürümüne giriyorum sıkıntılı çalışıyor. Mağaza sürümü olanı açıyorum kaymak gibi oynatıyor.

Bende herhangi bir sorun olmadı hiç

Bu forumda da çok açıldı konusu. Steam sürümü çok sorunlu. Mağaza sürümü en stabili şuan da.

Harrison

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Enes karpınar

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası