Neler Yeni

Yardım Forza Horizon 5'e steam üzerinden giremiyorum ! [Forza 4 dahil]

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
Şimdiye kadar sorunsuz çalışan oyun şu anda başlatılıyor yazısından sonra tekrar OYNA yazısıyla beni karşılıyor.

1. Dosya bütünlüğünü doğruladım olmadı X
2. Ekran kartı sürücüsünü güncelledim olmadı X
3. Zaten antivirüs programım yok
Yani aklıma ne geldiyse uyguladım. Niye açılmıyor anlamadım. Silip tekrar yükleyeyim dicem ama zaten dosya bütünlüğünü doğruladım mantıksız geliyor.
En son oynadığımdan beri bir değişiklik yapmadım bilgisayar üzerinde ne olmuş olabilir sizce ??

EDIT: Silip yükledim, tüm güvenlikleri kaldırdım hatta forza 4'ü de yükledim ikiside oyna butonunua tıkladıktan sonra iki sanıye sonra tekrar oyna yazısı aktif oluyor tepkisiz şekilde açılmıyor.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
bendede olmuştu biara csgoda kendi kendine düzelmişti

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Csde en azından hata veriyor ama forza yanıtsız şekilde açılmıyor tık yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
hocam tanıdığım biriside yokki yönlendiriyim steam desteğe hiç durumu anlattınızmı?

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
hocam tanıdığım biriside yokki yönlendiriyim steam desteğe hiç durumu anlattınızmı?
Vallahi steam destek falan hiç uğraşmak istemiyorum ağzımın tadıyla iki chill vakit geçireyim dedim strese soktu adamı para verdiğimiz oyunu oynayamıyoruz

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Tayfun Balım
Vallahi steam destek falan hiç uğraşmak istemiyorum ağzımın tadıyla iki chill vakit geçireyim dedim strese soktu adamı para verdiğimiz oyunu oynayamıyoruz
Hocam internet bağlantısı hatası falan da veriyorsa xbox hesabınızı kapatıp açın. (forza 4 için)

Uzun zaman sonra yükleyince forza 4 hata veriyor. İnternet üzerinden bağlanmak için girdiğimiz xbox hesabından çıkış yapıp tekrar girince düzeliyordu. Aynı hatayı almıyorsunuz ama bir deneyin belki olur.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
Hocam internet bağlantısı hatası falan da veriyorsa xbox hesabınızı kapatıp açın. (forza 4 için)

Uzun zaman sonra yükleyince forza 4 hata veriyor. İnternet üzerinden bağlanmak için girdiğimiz xbox hesabından çıkış yapıp tekrar girince düzeliyordu. Aynı hatayı almıyorsunuz ama bir deneyin belki olur.
Hocam hata bile vermiyor direkt açmıyor yani. Ayrıca steamde sahibim oyunlara

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Tayfun Balım
Hocam hata bile vermiyor direkt açmıyor yani. Ayrıca steamde sahibim oyunlara
Başka oyunlarda bu sorunu yaşamıyorsanız belki forzanın dosyalarında hata vardır. Oyunu ve tüm dosyalarını kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. O da olmazsa başka yöntemler deneyelim.

Hanaz

80+ Gold
Şimdiye kadar sorunsuz çalışan oyun şu anda başlatılıyor yazısından sonra tekrar OYNA yazısıyla beni karşılıyor.

1. Dosya bütünlüğünü doğruladım olmadı X
2. Ekran kartı sürücüsünü güncelledim olmadı X
3. Zaten antivirüs programım yok
Yani aklıma ne geldiyse uyguladım. Niye açılmıyor anlamadım. Silip tekrar yükleyeyim dicem ama zaten dosya bütünlüğünü doğruladım mantıksız geliyor.
En son oynadığımdan beri bir değişiklik yapmadım bilgisayar üzerinde ne olmuş olabilir sizce ??

EDIT: Silip yükledim, tüm güvenlikleri kaldırdım hatta forza 4'ü de yükledim ikiside oyna butonunua tıkladıktan sonra iki sanıye sonra tekrar oyna yazısı aktif oluyor tepkisiz şekilde açılmıyor.
cluod durumu güncel mi diyor

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
cluod durumu güncel mi diyor
iki oyunda da güncel forza 4 daha yeni indirdim daha demin güncelledi onu da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forza 5'i açmayınca onu silip bi ihtimal açar diye düşünüp 4'ü indirdim o da birebir aynısını yaptı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom