Neler Yeni

FIFA 23 giriş ekranında takılı kalıyor

Ahmet'S

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Can Kara
FIFA 23 giriş ekranında takılı kalıyor. Daha önce ekran kartı driverını güncellediğimde olmuştu. 1-2 gün uğraştım kurcaladım oyunu sildim yükledim, DirectX'ler yükledim, oyun dosyaları bütünlüğünü doğruladım 3 dosya arızalı çıktı güncelledi gene olmadı kısacası yapabildiğim çoğu şeyi yaptım en son DIRECTX_SELECT = 1 yaptım sonra çalışmıştı. Aradan 2-3 ay geçti daha 4 gün önce ekran kartı driverına tekrar güncelleme yaptım. Gene FIFA 23 ekranında takılıyordu.Sonra dedim gene aynı durumdur tekrar DIRECTX_SELECT = 1 yöntemini uyguladım başta olmadı sonra 6-7 kez farklı hallerle yazıp denedim, gene olmadı. Bu sefer oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım. Sonra tekrar açtım oyunu çalıştı. Aradan 2 gün geçti bugün tekrar gireyim FIFA'ya dedim. Ancak sorun gene aynı giriş ekranında takılı kalıyor. Yaklaşık 4 saattir yukarıda saydığım çoğu şeyi ve artı olarak ekran kartı güncelleme, silip tekrar yükleme, eski sürümlere geçme falan denedim gene de olmadı. Son çare buraya yazıp çözüm aramakta buldum kendimi. Umarım yardımcı olursunuz. Teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,762
Üyeler
140,696
Son üye
yusuf.aydogan
Top Bottom