Neler Yeni

Fotoğraf makinası almak istiyorum hangi marka model tavsiye edersiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mesut ilteke
Arkadaşlar anı için fotoğraf makinası almak istiyorum hiç anlamıyorum bu işlerden yardımcı olur musunuz bütçem 10k

buff

80+
Hobi olarak ilgileneceksen aynasızlara bakmanı öneririm. Taşıması daha kolay olur.

buff

80+
Aynalı aynasız olarak ayrılıyor genelde alacağın makine. Bence makine almadan önce biraz daha araştırmalısın bu tür terimleri. Hiç bilmeden alırsan makineyi kullanamazsın. Telefonla arasındaki farkı çok hissedemezsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mesut ilteke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynalı aynasız olarak ayrılıyor genelde alacağın makine. Bence makine almadan önce biraz daha araştırmalısın bu tür terimleri. Hiç bilmeden alırsan makineyi kullanamazsın. Telefonla arasındaki farkı çok hissedemezsin.
Hocam hobi olarak alacağım kız arkaşıma kendim kullanmıyacağım o yüzden öneri istiyorum o anlıyor az çok ama süpriz yapmak istiyorum sorarsam anlar o yüzden soramıyorum ona

buff

80+
Bütçe nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mesut ilteke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10000k
Mesaj otomatik birleştirildi:

10k **

Wilot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alp Kaan CEYLAN
İkinci el veya 0 olması fark eder mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Koray
10 bin liraya alınabilecek elle tutulur bir makine yok hocam maalesef, bulunabilirse ikinci elden bulunabilir. Fotoğraf makinesinde ikinci el makineler temizse gayet güzel iş yapabiliyor. Olur derseniz o yönde tavsiyede bulunalım.

Wilot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alp Kaan CEYLAN
10 bin liraya alınabilecek elle tutulur bir makine yok hocam maalesef.
2. elde başlangıç için 10k gibi fiyatlara makine bulmak mümkün olabiliyor belki teknoloji olarak çok yeni olmasa da. Canon 650D aldım ben gayet memnunum şuan başlangıç için ki anladığım kadarıyla arkadaşın kız arkadaşı da hobi olarak yeni başlicakmış. (Yeni başladım sayılır o yüzden bilgilerime çok aşırı güvenmesemde elimden geldiğince bilgi edinip kendimi geliştirmeye çalışıyorum yanlışım varsa düzeltebilirsiniz)

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Koray
ik var. Elimin içi kadar bir alan. Öyle içe

2. elde başlangıç için 10k gibi fiyatlara makine bulmak mümkün olabiliyor belki teknoloji olarak çok yeni olmasa da. Canon 650D aldım ben gayet memnunum şuan başlangıç için ki anladığım kadarıyla arkadaşın kız arkadaşı da hobi olarak yeni başlicakmış. (Yeni başladım sayılır o yüzden bilgilerime çok aşırı güvenmesemde elimden geldiğince bilgi edinip kendimi geliştirmeye çalışıyorum yanlışım varsa düzeltebilirsiniz)
Ben de mesajımı güncellemiştim. Bu fiyatlara sıfır bir makine almaktansa ikinci ele yönelip temiz ama biraz daha olsa iyi bir model makine almayı mantıklı buluyorum. Bulunduğunuz şehirde bu işi hakkıyla yapan işletmeler varsa ikinci el makineler görerek gayet tabii alınabilir. Giriş seviyesi ve biraz fotoğrafı öğrenmek adına 650d iş görecek bir makine. İkinci el makinede benim için tek şart cihazı görmek. İnternet üzerinden hiçbir şekilde alınmasını tavsiye etmiyorum kendi adıma. Arkadaş hediye olarak alacağı için ikinci ele pek sıcak bakmayabilir. Bu durumda biraz daha bütçe arttırıp sizdeki makineyi tercih edebilir.

Wilot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alp Kaan CEYLAN
Ben de mesajımı güncellemiştim. Bu fiyatlara sıfır bir makine almaktansa ikinci ele yönelip temiz ama biraz daha olsa iyi bir model makine almayı mantıklı buluyorum. Bulunduğunuz şehirde bu işi hakkıyla yapan işletmeler varsa ikinci el makineler görerek gayet tabii alınabilir. Giriş seviyesi ve biraz fotoğrafı öğrenmek adına 650d iş görecek bir makine. İkinci el makinede benim için tek şart cihazı görmek. İnternet üzerinden hiçbir şekilde alınmasını tavsiye etmiyorum kendi adıma. Arkadaş hediye olarak alacağı için ikinci ele pek sıcak bakmayabilir. Bu durumda biraz daha bütçe arttırıp sizdeki makineyi tercih edebilir.
Yazarken güncelleme daha görünmemişti bende o yüzden böyle bir yorumda bulundum bende ve üstteki
İkinci el veya 0 olması fark eder mi?
yorumumu da aynı şekil hediye alacağı için özellikle sormuştum yoksa kendisi için alacak olsa aynı şekilde 0 makine yerine 2.el bir makine alıp bir tık üstünü alması daha mantıklı tabii ki bence de. İyi akşamlar dilerim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mesut ilteke
Yazarken güncelleme daha görünmemişti bende o yüzden böyle bir yorumda bulundum bende ve üstteki

yorumumu da aynı şekil hediye alacağı için özellikle sormuştum yoksa kendisi için alacak olsa aynı şekilde 0 makine yerine 2.el bir makine alıp bir tık üstünü alması daha mantıklı tabii ki bence de. İyi akşamlar dilerim.
Hocam sıfır olarak hangi makinayı önerirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,196
Üyeler
142,700
Son üye
testerenedim3402
Top Bottom