Neler Yeni

fps de sorun yok ama anlık kasmalar oluyor

Bekirgym

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bekir Karakaya
arkadaşlar güncel sistemimi yazıyorum
rx7700xt 12 gb ekran kartı
r5 5600x işlemci
b450ms2h anakart
650w+80 corsaır psu
gskıll 16 gb ram ,
240 hz gamepower monıtor
aktif olarak valorant ve cs go oynuyorum. Valorantta 350-550 arası fps alıyorum ve ekranım anlık olarak yarım sanıye donup tekrar düzeliyor ve bu çok sık oluyor . sıcaklık değerlerim çok normal . Oyun problemli diye düşündüm ama cs go ya girdiğimde yine oldu . Sorunumun başlangıcının bugün olması garip geldi sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim ( öyle ufak tefek değil bildiğin ekran yarım sanıye donuyor oynanacak gıbı değil)

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Attila Alpaslan
Pek bir bilgim yok ama bendede yaşanıyordu arada sırada bu durum, bilgisayarın güncellemesi vardır belki, yada driver update gelmiştir, onları bir kontrol edin, sorun orada olabilir çünkü bende orada oluyordu sıkıntı. O değilse daha bilgili bir kişinin cevaplaması gerek.

Bekirgym

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bekir Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pek bir bilgim yok ama bendede yaşanıyordu arada sırada bu durum, bilgisayarın güncellemesi vardır belki, yada driver update gelmiştir, onları bir kontrol edin, sorun orada olabilir çünkü bende orada oluyordu sıkıntı. O değilse daha bilgili bir kişinin cevaplaması gerek.
ilk kez bu kadar şiddetli oldu , amd software den guncelleme konmtmrol etttım henuz bır guncelleme yok . Aylardır sorun yoktu ama bugün başladı . teşekkür ederim🙏

Gökhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Gökhan Uçar
ilk kez bu kadar şiddetli oldu , amd software den guncelleme konmtmrol etttım henuz bır guncelleme yok . Aylardır sorun yoktu ama bugün başladı . teşekkür ederim🙏
aynı sorun bende de var rx 5700 ekran kartım var bir anda valorant da üst üstte donmalar yaşadım bugun, windows tuşuna basınca düzeliyor ardından tekrarlanıyor

Bekirgym

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bekir Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı sorun bende de var rx 5700 ekran kartım var bir anda valorant da üst üstte donmalar yaşadım bugun, windows tuşuna basınca düzeliyor ardından tekrarlanıyor
işlemci veya ekran kartlık bir durum olma ihtimali korkutmuştu öyleyse oyunla alakalı bir sorun mu acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar güncel sistemimi yazıyorum
rx7700xt 12 gb ekran kartı
r5 5600x işlemci
b450ms2h anakart
650w+80 corsaır psu
gskıll 16 gb ram ,
240 hz gamepower monıtor
aktif olarak valorant ve cs go oynuyorum. Valorantta 350-550 arası fps alıyorum ve ekranım anlık olarak yarım sanıye donup tekrar düzeliyor ve bu çok sık oluyor . sıcaklık değerlerim çok normal . Oyun problemli diye düşündüm ama cs go ya girdiğimde yine oldu . Sorunumun başlangıcının bugün olması garip geldi sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim ( öyle ufak tefek değil bildiğin ekran yarım sanıye donuyor oynanacak gıbı değil)
aynı sorun csgo da da olmaya başladı , sebebi donanımsal bir şey mi acaba , ekran kartı sıcaklıgım 55-59 derece arası işlemci boşta 55 civarı oyundayken max 77-78 görüyor

Top Bottom