Neler Yeni

FPS GAMİNG KULAKLIK ALMAK İÇİN SEÇENEKLER

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mert Balamut
Logitech ten uzak durmanız çok doğru bir karar olmuş görmüşken yazmak istedim

Evet bu ürün yeni versiyon olan ürün doğru ürün yani umarım beğenirsiniz ve uzun yıllar kulanırsınız hayırlı olsun şimdiden ses vb şeylerde yaptığınız ayarlar yeterli gelmezse kendi ayarlarımı tarafınızla paylaşabilirim
çok çok teşekkür ederim tekrardan birazdan mağazaları gezeceğim bakalım belki test etme şansım da olabilir.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
çok çok teşekkür ederim tekrardan birazdan mağazaları gezeceğim bakalım belki test etme şansım da olabilir.
Mediamarkta görmüştüm sanki orada barracuda yı bulabilirsiniz belki diğer kulaklıklarda oluyor genelde denemek için umarım aklınızdaki tüm modelleri bulup deneyimleyebilirsiniz en iyisi sonuçta dinleyip almak ama ayar fln yapmadan sesi nasıl gelir bilemeyeceğim

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mert Balamut
Mediamarkta görmüştüm sanki orada barracuda yı bulabilirsiniz belki diğer kulaklıklarda oluyor genelde denemek için umarım aklınızdaki tüm modelleri bulup deneyimleyebilirsiniz en iyisi sonuçta dinleyip almak ama ayar fln yapmadan sesi nasıl gelir bilemeyeceğim
media markt ve vatan mağazaları var gidip deneyeceğim şansımı. ayar derken kastettiğiniz yazılımı üzerinden yapılan ayarları mı acaba.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
media markt ve vatan mağazaları var gidip deneyeceğim şansımı. ayar derken kastettiğiniz yazılımı üzerinden yapılan ayarları mı acaba.
Yok dolby access ve windows üzerinden yapılan ayarlardan bahsetmiştim mağazalarda genelde telefon ile deneme imkanı olduğu için yinede az çok karşılaştırma yapmış olursunuz tabi sonuçta hepsini telefonla denemiş oluyorsunuz

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mert Balamut
Pc için söylediğiniz bu uygulama sanırım önceden satın almışım gözüküyor.

1703591122295.png

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Pc için söylediğiniz bu uygulama sanırım önceden satın almışım gözüküyor.

Alıntıyı görüntüle
Evet bu uygulama önceden aldıysanız iyimiş ama deneme sürümüde olabilir belki tam hatırlamıyorum 1 ay deneme süresi vardı diye biliyorum ben 50tl ya almıştım

eq ayarını görseldeki gibi kullanıyorum bazı oyunlar için ayrı ayar yapıyorum bazen internette ..... best eq setting yazınca çıkıyor genelde

onun dışında birde kualklığın windows ayarlarından ses yüksekliği eşitleme gibi bir ayar olması var onu açıyorum zaten video çekmeyi düşünüyordum ayar kısmını atarım burayada

Ekler

• Screenshot_20231226-151701_Gallery.jpg
    Screenshot_20231226-151701_Gallery.jpg
    529 KB · Hit: 21
Son düzenleme:

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mert Balamut
Evet bu uygulama önceden aldıysanız iyimiş ama deneme sürümüde olabilir belki tam hatırlamıyorum 1 ay deneme süresi vardı diye biliyorum ben 50tl ya almıştım

eq ayarını görseldeki gibi kullanıyorum bazı oyunlar için ayrı ayar yapıyorum bazen internette ..... best eq setting yazınca çıkıyor genelde

onun dışında birde kualklığın windows ayarlarından ses yüksekliği eşitleme gibi bir ayar olması var onu açıyorum zaten video çekmeyi düşünüyordum ayar kısmını atarım burayada
Aldığımı sandım almamışım bugün satın aldım indirim ile 34 TL'ye geldi. Mağazaları gezdim denemeyi geçtim ürün ellerinde yoktu bile fakat BARRACUDA PRO modelini test ettim baya hoşuma gitti ses yeterli geldi ve daha uygulamadan arttıracam. Sipariş vereceğim fakat 2 site arasında kaldım biri VATAN BİLGİSAYAR diğeri ise AMAZON.COM.TR üzerinde teknobiyotik adlı satıcı satıyor. hangisini tavsiye edersiniz.
1. AMAZON TEKNOBİYOTİK https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09X5G16ZM/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A15SSGM7N6CCA&th=1
2. VATAN BİLGİSAYAR https://www.vatanbilgisayar.com/raz...cpc&utm_campaign=epey_genel#odeme-secenekleri

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Aldığımı sandım almamışım bugün satın aldım indirim ile 34 TL'ye geldi. Mağazaları gezdim denemeyi geçtim ürün ellerinde yoktu bile fakat BARRACUDA PRO modelini test ettim baya hoşuma gitti ses yeterli geldi ve daha uygulamadan arttıracam. Sipariş vereceğim fakat 2 site arasında kaldım biri VATAN BİLGİSAYAR diğeri ise AMAZON.COM.TR üzerinde teknobiyotik adlı satıcı satıyor. hangisini tavsiye edersiniz.
1. AMAZON TEKNOBİYOTİK https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09X5G16ZM/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A15SSGM7N6CCA&th=1
2. VATAN BİLGİSAYAR https://www.vatanbilgisayar.com/raz...cpc&utm_campaign=epey_genel#odeme-secenekleri
Amazon kendi satıcı olmadığı ürünlerde kendi sattıkları gibi destek veriyorsa güzel ama ben bilmiyorum daha önce amazon satıcısı olmayan bir ürünü amazondan almadım
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...etooth-kulak-üstü-kulaklık-siyah-1222986.html da satıyormuş medimarkt ya da vatandan alabilirsiniz bence en kötü mağazaları var yani garanti vb için hiç değilse fiziki görüşecek birileri olur

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mert Balamut
Amazon kendi satıcı olmadığı ürünlerde kendi sattıkları gibi destek veriyorsa güzel ama ben bilmiyorum daha önce amazon satıcısı olmayan bir ürünü amazondan almadım
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_razer-barracuda-x-bluetooth-kulak-üstü-kulaklık-siyah-1222986.html da satıyormuş medimarkt ya da vatandan alabilirsiniz bence en kötü mağazaları var yani garanti vb için hiç değilse fiziki görüşecek birileri olur
Evet bunu bende düşündüm fakat az önce amazon ile görüştüm 30 gün iade politikası sunuyor sorun yaşarsam amazon birebir ilgileneceğini söyledi. Media ve Vatan gibi mağazalar iade almıyor.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Evet bunu bende düşündüm fakat az önce amazon ile görüştüm 30 gün iade politikası sunuyor sorun yaşarsam amazon birebir ilgileneceğini söyledi. Media ve Vatan gibi mağazalar iade almıyor.
Diğer satıcılardada bunu sunuyorsa iyimiş ben hyperX i bu şekildr 20 gün kullanıp iade etmiştim satıcı amazondu ama teknobiyotikte kötü değil diye biliyorum

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mert Balamut
Diğer satıcılardada bunu sunuyorsa iyimiş ben hyperX i bu şekildr 20 gün kullanıp iade etmiştim satıcı amazondu ama teknobiyotikte kötü değil diye biliyorum
kredi kartı ayarlamaya çalışıyorum sipariş vereceğim inşallah.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,887
İsim
Emir
Öncelikler merhabalar kendim razer barracuda x 2021,cloud core wireless cloud 2 void elite corsair hs80 denedım ve en kötüleri arasında razer barracuda x olabilir sebebiyse parasını hak etmıyor ve pedleri çok kötü ,bu fiyata kablosuz razer önermem şahsen razer kulaklık kategorisinde kötü cloud 2 wireless ise sadece kablosuz kullanılıyor hem kablolu hem kablosuz kulaklık alternatifi yok diye biliyorum bu bütçede
Hs80 önereblirim( kablolusunu)kendimde kullanıyorum aralarında ki en rahat ve en kaliteli mikrofona sahip ses kalitesi dolby ile daha da güzelleşiyor

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mert Balamut
Öncelikler merhabalar kendim razer barracuda x 2021,cloud core wireless cloud 2 void elite corsair hs80 denedım ve en kötüleri arasında razer barracuda x olabilir sebebiyse parasını hak etmıyor ve pedleri çok kötü ,bu fiyata kablosuz razer önermem şahsen razer kulaklık kategorisinde kötü cloud 2 wireless ise sadece kablosuz kullanılıyor hem kablolu hem kablosuz kulaklık alternatifi yok diye biliyorum bu bütçede
Hs80 önereblirim( kablolusunu)kendimde kullanıyorum aralarında ki en rahat ve en kaliteli mikrofona sahip ses kalitesi dolby ile daha da güzelleşiyor
Reis tam sipariş anında böyle bir giriş yapılır mı ya :) razer barracuda 2022 modelini konuştuk araştırdık fena değildi. ayrıca kablolu olarak kullanılıyor diyorlardı incelemelerde şarjı bittiği taktirde kablosunu takıp devam edebiliyoruz.

Top Bottom