Neler Yeni

FPS im neden düşük bu sisteme göre lütfen yardım edin nolur:(

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Bakın yalvarırım yardım edin
Sistemi dün aldım aldığım gün valoda 600 FPS felandi bugün ise 400 e düştü neden böyle olmuş olabilir bir günde? Sadece 5-10 dkk stres testi yaptım ekran kartı ve işlemciye başka bişi yapmadım.
Şuan format arıyorum Driverleri kendim programsiz kuracağım
Kurulumu onlar yaptı kontrol etmişlerdi herşeyi Driverleri da onlar yükledi ama şuan format atıyorum.BAKİN ALLAH RIZASI İCİN YARDIM EDİN NOLUR

Starlex

80+ Silver
Bakın yalvarırım yardım edin
Sistemi dün aldım aldığım gün valoda 600 FPS felandi bugün ise 400 e düştü neden böyle olmuş olabilir bir günde? Sadece 5-10 dkk stres testi yaptım ekran kartı ve işlemciye başka bişi yapmadım.
Şuan format arıyorum Driverleri kendim programsiz kuracağım
Kurulumu onlar yaptı kontrol etmişlerdi herşeyi Driverleri da onlar yükledi ama şuan format atıyorum.BAKİN ALLAH RIZASI İCİN YARDIM EDİN NOLUR
Oynayışa o kadar fark atacağını zannetmiyorum o kadar zahmete girme boşver, işlemci sıcaklığı kaç derece oluyor oyunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oynayışa o kadar fark atacağını zannetmiyorum o kadar zahmete girme boşver, işlemci sıcaklığı kaç derece oluyor oyunda
Oyun içi optimizasyon sorunuda olabilir

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İslemci

Oyun içi optimizasyon sorunuda olabşlemci 65-70 mi neydi hatırlamıyorum ama herkes ddu ile driver silmiş bende sildim ama ddu ile silmedim aynı şeymi ? Şimdi ddu ile silsem dicem ama çoktan sildim driverleri nasıl olacak ? Fark varmı ? Format aticam

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Dostum öncelikle sakin ol, bazı oyunların optimizasyon sorunu var. Geçen bir forum da görmüştüm Valorant'ın da optimizasyonu sorunluymuş bu sıra format felan atma sistemine sadece başka oyunlar indir ve onlarda da gözlemle.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Doğukan
Monitörün kaç hz? 600 fps almandaki amaç nedir?

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitörün kaç hz? 600 fps almandaki amaç nedir?
Ya sistemde sıkıntı var ne amacı olmasını istiyorsun neden sorun yaşayım 700 alacağım yerde

Dostum öncelikle sakin ol, bazı oyunların optimizasyon sorunu var. Geçen bir forum da görmüştüm Valorant'ın da optimizasyonu sorunluymuş bu sıra format felan atma sistemine sadece başka oyunlar indir ve onlarda da gözlemle.
Başka oyunlarda aynı dün 600 du bugun 400
Ddu ile silin dediler driverleri ama ben direk ddu olmadan sildim aynı mantık mi ? Ddu ile sikmek şart mı ? Ddu olmadan sildim çünkü .aynı mi ?

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Hiç bir fikrim yok "DDU" ne demek onu bile bilmiyorum.

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eymen Yılmaz
Ya sistemde sıkıntı var ne amacı olmasını istiyorsun neden sorun yaşayım 700 alacağım yerde

Ddu ile silin dediler driverleri ama ben direk ddu olmadan sildim aynı mantık mi ? Ddu ile sikmek şart mı ? Ddu olmadan sildim çünkü .aynı mi ?
İşlemcin nedir

Starlex

80+ Silver

Valoda bu aralar optimizasyon sorunu oluyor driver silmek pek çözeceğini zannetmiyorum birde onu yüklemesi var ama yeniden driver yükleyeceksen driver booster ile falan değil direk manuel indir

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Valoda bu aralar optimizasyon sorunu oluyor driver silmek pek çözeceğini zannetmiyorum birde onu yüklemesi var ama yeniden driver yükleyeceksen driver booster ile falan değil direk manuel indir
Öyle yapacağım ama optimizasyon sorunu değil daha dün 600 du bugun 400
Bios sürümü 2023 gösteriyor eğer doğru baktiysam ama onu güncellemem elektrik giderse diye
Ne yapacağım inanın bilmiyorum bayilicam şimdi stresten kimse de yardım etmiyor bişi olacak bana

Starlex

80+ Silver
Öyle yapacağım ama optimizasyon sorunu değil daha dün 600 du bugun 400
Bios sürümü 2023 gösteriyor eğer doğru baktiysam ama onu güncellemem elektrik giderse diye
Ne yapacağım inanın bilmiyorum bayilicam şimdi stresten kimse de yardım etmiyor bişi olacak bana
Niye bu kadar streslisin sadece 200fps için Jsjsusususushhshshs

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Doğukan
Bu kadar panik olmanın anlamı yok. Başka hangi oyunlarda denedin?

Top Bottom