Neler Yeni

fps oyunları için kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
berk yapıcı
Merhaba Arkadaşlar Bana F/P Oyuncu Kulaklığı Lazım Mikrofonu Ve Ses Kasma Benim İçin Çok Önemli
Bütçem 300-500 arası
artic3 önerenler çok oldu ama yazılımı yok hiçbir özellik ayarı yapılamıyor o yüzden vazgeçtim
rush tussle önerenler var fiziksel 7.1 onunda türkiyede servisi yok
aklımda deli sorular bana yardım ederseniz çok sevinirim
işte 100 tl koy şunu al demeyin max 500tl
NOT: ışıklı mışıklı bişe olması önemli değil beniö için önce konfor sonra ses deneyimi ayak seslerini duymak istiyorumm

dmsga

80+
bu kulaklıgı oneririm fiyat performans urunu fiyatı cok uygun geri kalan butceyle baska seyler alırsın alırsan yanında ses kartı almayı unutma 5-10 tl bişey

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,208
İsim
Berkecan Ergin

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,050
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Cloud Stinger alın bence çok rahat bir kulaklık. Mikrofonu çok iyi etraftaki hiçbir sesi iletmiyor sadece senin sesin gidiyor.

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
bu kulaklıgı oneririm fiyat performans urunu fiyatı cok uygun geri kalan butceyle baska seyler alırsın alırsan yanında ses kartı almayı unutma 5-10 TL bişey
Şaka mısın adam 500 tl bütçem var diyor 100 liralık dandik rampage markasını öneriyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
berk yapıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu kulaklıgı oneririm fiyat performans urunu fiyatı cok uygun geri kalan butceyle baska seyler alırsın alırsan yanında ses kartı almayı unutma 5-10 TL bişey
5/10 tl lik ses kartları o bildiğin ses kartları gibi olamaz ve şuan kullandığım kulaklık bundan daha iyidir :D

dmsga

80+
ben uygun fiyatlısını önerdim lakin ses kalitesi gayet iyi 200 300 tllik kulaklıklara kafa tutar bizzat kendim kullandım

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
berk yapıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
artıc3 ün 2019 versiyonu kulaklığı iyice bozduğu yönce yorumlar okumuştum artıc1 onun 1alt markası sanmıyorum o kadar iyi ola bileceğini
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha önce kullandınmı veya kullanan bir arkadaşın varmı kullanıcı yorumlarına bakacam yoksa

Cloud Stinger alın bence çok rahat bir kulaklık. Mikrofonu çok iyi etraftaki hiçbir sesi iletmiyor sadece senin sesin gidiyor.
listeye ekledim diğer gelen önerilerle karşılaştıracağım teşekürler :D

ben uygun fiyatlısını önerdim lakin ses kalitesi gayet iyi 200 300 tllik kulaklıklara kafa tutar bizzat kendim kullandım
teşekkür ederim yinede bütçeyi arttıarak bakarmısın güzel ve beğendiğin kulaklıkarı yaza bilirsin :)

Boph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
salih güven
Merhaba Arkadaşlar Bana F/P Oyuncu Kulaklığı Lazım Mikrofonu Ve Ses Kasma Benim İçin Çok Önemli
Bütçem 300-500 arası
artic3 önerenler çok oldu ama yazılımı yok hiçbir özellik ayarı yapılamıyor o yüzden vazgeçtim
rush tussle önerenler var fiziksel 7.1 onunda türkiyede servisi yok
aklımda deli sorular bana yardım ederseniz çok sevinirim
işte 100 TL koy şunu al demeyin max 500tl
NOT: ışıklı mışıklı bişe olması önemli değil beniö için önce konfor sonra ses deneyimi ayak seslerini duymak istiyorumm
hs50 banko o fiyat bandında rakibi yok https://www.trendyol.com/corsair/hs...Y4JLUcSrKK890lJihY6OgusAVgg7VFUEaAmpaEALw_wcB sakın kaçırma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
975,285
Üyeler
154,208
Son üye
aliescobar