Neler Yeni

Fpsim yüksek ama oyunlar akıcı değil

Muratsglk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Sağlık
Laptop aldım ve monitöre bağlayarak kullanmaya başladım iki ekranda 144hz fpsimde yüksek ama kesinlikle akıcı değil kuzenimin pc si var ve monitörü 60 hz yinede onda daha akıcı oluyor oyunlar. Bunu nasıl düzeltebilirim veya nasıl ayarlarım

kralistE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Doğan Bitmez
Monitörün 144 hz ancak NVİDİA kullanıyorsan Grafik Ayarlarında monitör düşük fpse kapatmış olabilir kendini masaüstüne sağ tıklayıp NVİDİA Denetim masasından Çözünürlük değiştirme ondan sonra da Yenileme Hızını bi kontrol eder misin

Muratsglk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Sağlık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitörün 144 hz ancak NVİDİA kullanıyorsan Grafik Ayarlarında monitör düşük fpse kapatmış olabilir kendini masaüstüne sağ tıklayıp NVİDİA Denetim masasından Çözünürlük değiştirme ondan sonra da Yenileme Hızını bi kontrol eder misin
Nvidia ama bende Nvidia denetim masasında ekran bölümüde yok orasıda açılmıyor çok takıldım bu konuya

Escrita

80+ Bronze
Direkt masaüstünden sağ tık yap sonra "görüntü ayarları" kısmına gir, ordan aşağıda "gelişmiş ekran ayarları" var oradan bakabilirsin monitörün hz seçeneklerine (Windows 11 için)

kralistE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Doğan Bitmez
güncellemesi fln gelmiş olabilir youtube'de arat bence

Muratsglk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Sağlık
Direkt masaüstünden sağ tık yap sonra "görüntü ayarları" kısmına gir, ordan aşağıda "gelişmiş ekran ayarları" var oradan bakabilirsin monitörün hz seçeneklerine (Windows 11 için)
Ona baktım 144hz di iki ekranda
Mesaj otomatik birleştirildi:

güncellemesi fln gelmiş olabilir youtube'de arat bence
Bir sürü video izledim ama hiçbiri bana çözüm olmadı ve hani o kadar takıldım ki oyunlar zevk vermiyo artık

Escrita

80+ Bronze
Ona baktım 144hz di iki ekranda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir sürü video izledim ama hiçbiri bana çözüm olmadı ve hani o kadar takıldım ki oyunlar zevk vermiyo artık
Ekran kartının sürücüsünü manuel yol ile kurman belki işe yarayabilir, direkt geforce experience indirip kurman yerine. Onun dışnıda güç ayarlarından en iyi performans seçili olsun. Bir de laptobun özellikleri nedir?

Muratsglk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Sağlık
Ekran kartının sürücüsünü manuel yol ile kurman belki işe yarayabilir, direkt geforce experience indirip kurman yerine. Onun dışnıda güç ayarlarından en iyi performans seçili olsun. Bir de laptobun özellikleri nedir?
Sürücüsü manuel indirip kurdum pc Asus rog strix g15 ryzen 7 4800h rtx3050 16gb ram

Top Bottom