Neler Yeni

Free-sync premium, G-sync uyumu

melih_67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melih Uzun
Arkadaşalar merhaba, Laptobuma Lg Ultragear 24GN65R-B model monitörü almaya karar verdim fakat bu monitörde amd free-sync premium özelliği var, benim laptobun ekran kartı nvidia gtx 1070 ve laptobun ekranında g-sync özelliği var, bu monitörü aldığımda g-sync özelliğini kullanabilir miyim? kullanmam için neler yapmam lazım? laptobumda mini display port girişi ve hdmi girişi var. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abdullah Bayraktar
Yanlış Bilgilendirme
Free-sync özelliği sadece amd ekran kartları için kullanılan bir teknoloji yani hayır nvidia kartlarda kullanmazsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine de pek emin değilim belki laptopda kullanmanın bir yolu vardır.

ihsanu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
İhsan
Free-sync özelliği sadece amd ekran kartları için kullanılan bir teknoloji yani hayır nvidia kartlarda kullanmazsın

Benim masaüstü ancak AMD işlemci ve Nvidia ekran kartım var ve kullanabiliyorum. Ama söylediğin gibi laptopta durum nedir bilmiyorum.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,591
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman

free-sync nvdiada çalışıyor öyle bişey Yok free-sync monitörun varsa nvdia kartı ile yırtılmalari önlemek için açtın zaman kullaniliyor

Top Bottom