Neler Yeni

Frekan TV Apu Sistem mi Yada Öneri?

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
Max 7.5 hocam ben sadece csgo için almak istiyorum arada gta5 falan csgoda 150-200fps verir herhalde
Gta 5 Onlineda 3200g İle 45-60 (En düşük 1080P) Arası alıyorum. CS GO 180 Civarı (En düşükte 1280x1024). Ama Dediğim Gibi Önermem. 2.el Uğraştım Ama pek bir şey çıkartamadım. APU Gerçekten düşük performans onu bilerek alın. Yetersiz 2023 İçin. Şuan İçin Bile Direkt Ölü. Çünkü Performansları berbat. İşlemci kısmında da pek kart besleyemiyorlar.

Şuan Ölü Bir teknoloji kısaca, Onu bilerek alın.

tefoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Tevfik
Gta 5 Onlineda 3200g İle 45-60 (En düşük 1080P) Arası alıyorum. CS GO 180 Civarı (En düşükte 1280x1024). Ama Dediğim Gibi Önermem. 2.el Uğraştım Ama pek bir şey çıkartamadım. Bilemedim. Ama APU Gerçekten düşük performans onu bilerek alın. Gerçekten Yetersiz 2023 İçin. Şuan İçin Bile Direkt Ölü. Çünkü Performansları berbat. İşlemci kısmında da pek kart besleyemiyorlar.

Hocam 180 fps gayet iyi değil mi :) bütçe düşük olunca elden bu geliyor :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gta 5 Onlineda 3200g İle 45-60 (En düşük 1080P) Arası alıyorum. CS GO 180 Civarı (En düşükte 1280x1024). Ama Dediğim Gibi Önermem. 2.el Uğraştım Ama pek bir şey çıkartamadım. APU Gerçekten düşük performans onu bilerek alın. Yetersiz 2023 İçin. Şuan İçin Bile Direkt Ölü. Çünkü Performansları berbat. İşlemci kısmında da pek kart besleyemiyorlar.

İleride ekran kartı alsak iyi olmaz mı

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
Hocam 180 fps gayet iyi değil mi :) bütçe düşük olunca elden bu geliyor :(

İleride ekran kartı alsak iyi olmaz mı
Source 2 gelince yeterli olmayacak. Her Mapte de 180 alamıyorum. 100e kadar düşüyor.
Ekran Kartları Konusunda da bir şey besleyemiyorlar ki. Max 1660s. 1660s Bile eskidi artık performans yeterli seviyenin altına düşmek üzere.

Bence Paranızı çöpe atmayın, 2-3 daha biriktirip adam gibi bir sistem alın. Hem CS'den Gta 5'den sıkılınca ne yapacaksınız ? AAA oyun Oynamak istemeyecek misiniz ? Rdr 2 Gow Tlou Part 1 Elden Ring Cod daha bu liste akar gider. Apu beni nelerden mahrum bıraktı bir bilseniz.

Ben size söyleyeyim de, gerisi size kalmış. 2019'dan beri apu kullanıyorum 4 yıl olacak.

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,570
İsim
Memati Baş

kanka 3200g ile alakalı bir durum yoksa apular fiyatına göre işini çok iyi yerine getiriyor. örnek verecek olursam arkadaş FrekansTv Apu'yu kullanıyor Red Dead Online'da arkadaş kasmadan oynuyor akıcıymış dediğine göre.

tefoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Tevfik
Source 2 gelince yeterli olmayacak. Her Mapte de 180 alamıyorum. 100e kadar düşüyor.
Ekran Kartları Konusunda da bir şey besleyemiyorlar ki. Max 1660s. 1660s Bile eskidi artık performans yeterli seviyenin altına düşmek üzere.

Bence Paranızı çöpe atmayın, 2-3 daha biriktirip adam gibi bir sistem alın. Hem CS'den Gta 5'den sıkılınca ne yapacaksınız ? AAA oyun Oynamak istemeyecek misiniz ? Rdr 2 Gow Tlou Part 1 Elden Ring Cod daha bu liste akar gider. Apu beni nelerden mahrum bıraktı bir bilseniz.

Ben size söyleyeyim de, gerisi size kalmış. 2019'dan beri apu kullanıyorum 4 yıl olacak.
Hocam haklısınız fakat benim düşüncem şu şekilde;
Bu pcyi alıp biraz daha birikim yapıp ekran kartı alayım diye düşünüyorum. Ekran kartı alınca bi kendine gelmez mi benim merak ettiğim nokta o :)

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
kanka 3200g ile alakalı bir durum yoksa apular fiyatına göre işini çok iyi yerine getiriyor. örnek verecek olursam arkadaş FrekansTv Apu'yu kullanıyor Red Dead Online'da arkadaş kasmadan oynuyor akıcıymış dediğine göre.
3200g İle 4650g arasında pek fark yok ki, 3200g'de oynatıyor rdr2'yi. Ama nasıl oynatıyor gel bide bana sor. Oyuna hakaret resmen. Pixel Pixel Görüntü, 720p 30fps. Performansları gerçekten yetersiz ölüler artık. Artık Piyasadaki her oyun O kadar yüksek sistem istiyor ki, Apu olanlar olarak mağara adamı gibiyiz. Dışarıda Bir şeyler dönüyor ama bir şeyden haberimiz yok.

Hocam haklısınız fakat benim düşüncem şu şekilde;
Bu pcyi alıp biraz daha birikim yapıp ekran kartı alayım diye düşünüyorum. Ekran kartı alınca bi kendine gelmez mi benim merak ettiğim nokta o :)
Eşekten Adam Olur Apudan Adam Olmaz :D
Bence Yeterli bir yorum :D
Mecbur Ekran Kartıyla İşlemci Değiştirirsiniz. O zahmete girer misiniz bilemem.

tefoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Tevfik
3200g İle 4650g arasında pek fark yok ki, 3200g'de oynatıyor rdr2'yi. Ama nasıl oynatıyor gel bide bana sor. Oyuna hakaret resmen. Pixel Pixel Görüntü, 720p 30fps. Performansları gerçekten yetersiz ölüler artık. Artık Piyasadaki her oyun O kadar yüksek sistem istiyor ki, Apu olanlar olarak mağara adamı gibiyiz. Dışarıda Bir şeyler dönüyor ama bir şeyden haberimiz yok.

Yapma hocam ya umut besliyordum ben bu pclere :D

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,570
İsim
Memati Baş

fiyatına göre alternatif yok işte kanka sıkıntı orası bir kaç yıl önce internete pc yazıyorsun indirimli bile olmayan RTX sistem 8kya çıkıyor eskiden olsa neyse de şuan parası fazla olmayanlar apu almak zorunda.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
fiyatına göre alternatif yok işte kanka sıkıntı orası bir kaç yıl önce internete pc yazıyorsun indirimli bile olmayan RTX sistem 8kya çıkıyor eskiden olsa neyse de şuan parası fazla olmayanlar apu almak zorunda.
Yani ben diyeyim, belki arkadaşın eline para geçer, piyango vurur belki :D
Ha acil lazımsa, bekleyemiyorsa, bütçe de artmıyorsa mecbur apu talim.
Apuyu kötülüyorum ama ben 1000TL'ye Topladım sistemi. Yani Apuya Eşeğe Biner gibi Muamele ediyorum, Az Yakıyor, Pek kaçmıyor ama yine de ulaştırıyor bir şekilde. Sadece Dediğim Gibi, Sarp tepelik çıkınca Bırak beni sahip diyip ilerlemiyor, Nefes Nefese Kalıyor :D

tefoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Tevfik
Yani ben diyeyim, belki arkadaşın eline para geçer, piyango vurur belki :D
Ha acil lazımsa, bekleyemiyorsa, bütçe de artmıyorsa mecbur apu talim.
Apuyu kötülüyorum ama ben 1000TL'ye Topladım sistemi. Yani Apuya Eşeğe Biner gibi Muamele ediyorum, Az Yakıyor, Pek kaçmıyor ama yine de ulaştırıyor bir şekilde. Sadece Dediğim Gibi, Sarp tepelik çıkınca Bırak beni sahip diyip ilerlemiyor, Nefes Nefese Kalıyor :D
Valla hocam ben zaten sadece cs için istiyorum. Pcyi yoran oyunlar oynamam. Sende haklısın sıkılma durumu olur belki ama ayağımızı yorgana göre uzatırız artık :)

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
Valla hocam ben zaten sadece cs için istiyorum. Pcyi yoran oyunlar oynamam. Sende haklısın sıkılma durumu olur belki ama ayağımızı yorgana göre uzatırız artık :)
Yani Eksiler Artılar Kafanıza Oturmuştur Az Çok, Gerisini Siz Bilirsiniz.
Kolay Gelsin :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
936,475
Üyeler
147,144
Son üye