Neler Yeni

Frekans tv apu sisteme r9 280 ekran kartı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerim
Bütçe
6000

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar şuan kullandığım pcnin işlemcisi ve anakartı bozulduğu için bi apu sistem alıp ekran kartımı ona takmayı düşünüyorum.
Invectustaki frekans tv apu sisteme,
Sapphire R9 280 DUAL-X GDDR5 3GB ekran kartını takabilir miyim? Nasıl olur?
Bahsettiğim sistem: https://inventus.com.tr/frekanstv
Ekran kartım: https://www.techpowerup.com/gpu-specs/sapphire-dual-x-r9-280-oc-with-boost.b2845
APU sistem almak yerine ekran kartsız sistem topla daha mantıklı olur. Elindeki işe yarar diğer parçaları da kullanırsın baya ucuza gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
APU sistem almak yerine ekran kartsız sistem topla daha mantıklı olur. Elindeki işe yarar diğer parçaları da kullanırsın baya ucuza gelir.
Onu da düşündüm, elimde işe yarar muhtemelem sadece ekran kartı var, ramler 1600mhzlik yani yetersiz kalır psuya da güvenmiyorum çünkü muhtemelen psu yüzünden bozuldu. Ekran kartım da neyle uyumlu neyle değil neyle performans verir bilmiyorum eski olduğu için o yüzden sorayım dedim cevap için teşekkürler.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Onu da düşündüm, elimde işe yarar muhtemelem sadece ekran kartı var, ramler 1600mhzlik yani yetersiz kalır psuya da güvenmiyorum çünkü muhtemelen psu yüzünden bozuldu. Ekran kartım da neyle uyumlu neyle değil neyle performans verir bilmiyorum eski olduğu için o yüzden sorayım dedim cevap için teşekkürler.
Depolaması iş görür mesela, kasasını da kullanabilirsin sanırım.

Depolama olarak HDD mi SSD mi vardı? Bir de kasa neydi? Ona göre ekran kartsız iyi bir sistem toplayabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Depolaması iş görür mesela, kasasını da kullanabilirsin sanırım.

Depolama olarak HDD mi SSD mi vardı? Bir de kasa neydi? Ona göre ekran kartsız iyi bir sistem toplayabilirim.
256lık güzel bi ssd vardı sanırım en azından benim işimi görüyordu. Kasayı bilmiyorum ya şuan tamircide pc ama gamebooster falan bi kasaydı. Böyle max 6k ya falan ekran kartsız, gerekirse fiyattan düşmek için ssdsiz bir şey toplayabilirsek olur sanırım.

Top Bottom