Neler Yeni

Fresh parfüm önerisi

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,956
İsim
Abdullah Aydoğdu
Sadece düğünden düğüne parfüm kullanırım normalde ama yaz gelince işe giderken deodorantın yanına şöyle fresh bir şeyler sıkmak istiyorum.
Kaliteli, pahalı bir parfüme ihtiyacım yok. Kaliteli parfüm koklamayı hak etmiyorlar. :D
Eskiden ortaokul-lise zamanlarında linkini attığım parfümü kullanırdı birçok kişi, bende de vardı. Maziye gittim görünce. Hatırlamıyorum pek ama kokusunu falan. Alayım mı sizce? 250 TL'ye kadar yaz ayları için fresh bir şeyler bakıyorum. Çok yoğun kokulu, otobüste herkesi rahatsız eden aşırı şekerli kadın parfümleri gibi olmasın. Başımı ağrıtıyor öyleleri. Buz gibi ferahlık istiyorum.

Rooty01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Enes K
Hocam gidiyorsun bir Bargello şubesine orjinalinden iyi çakmalar var bu kriterleri anlat ordakiler yardımcı olup uygun fiyatlı bir şey verirler diye düşünüyorum. 😁

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,956
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam gidiyorsun bir Bargello şubesine orjinalinden iyi çakmalar var bu kriterleri anlat ordakiler yardımcı olup uygun fiyatlı bir şey verirler diye düşünüyorum. 😁
Bu sıcakta çok üşeniyorum bir yerelere gitmeye, bizim buralarda yoktur zaten öyle şeyler. Köy gibi yerde yaşıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,585
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc
Top Bottom