Neler Yeni

Frisby 500w psu ve frisby kasa

DinoDido

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Dinçer uğur
Merhabalar benim i3 12. Nesil ve 3060 ekran kartli bir sistemim var ve psu olarak frisby 500w psu var ufak bir araştirmayla alinabilecegini dusunmustum fakat sonra görduğum yorumlar beni şüpheye soktu sizce değiştirmem lazimmi ekonomik olarak sıkışık olduğum içinde değiştiremiyorum sistemi yaklaşık 4 aydır kullanıyorum şuanlık hiç bir sıkıntı yok ne yapmalıyım?

mladamla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Damla
Instagram
damladurden
Frisby , Izoly gibi markalardan uzakdurman lazım, en yakın zamanda psu'nu değiştir.

DinoDido

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Dinçer uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Frisby , Izoly gibi markalardan uzakdurman lazım, en yakın zamanda psu'nu değiştir.
Peki sizce ne alabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Frisby , Izoly gibi markalardan uzakdurman lazım, en yakın zamanda psu'nu değiştir
Ve evimde çok elektrik kesilmesine rağmen şuanlık hiç bir sikıntı yok forumlarda elektrik kesilirse beyaz ışığı görür diyenler vardı sizce ne kadar dayanır

mladamla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Damla
Instagram
damladurden
Peki sizce ne alabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve evimde çok elektrik kesilmesine rağmen şuanlık hiç bir sikıntı yok forumlarda elektrik kesilirse beyaz ışığı görür diyenler vardı sizce ne kadar dayanır
PSular hakkında size öneri yapabilecek kadar bilgim yok, yeni bir konu açarsan yardımcı olurlar.

emiliano

80+ Bronze
Merhabalar benim i3 12. Nesil ve 3060 ekran kartli bir sistemim var ve psu olarak frisby 500w psu var ufak bir araştirmayla alinabilecegini dusunmustum fakat sonra görduğum yorumlar beni şüpheye soktu sizce değiştirmem lazimmi ekonomik olarak sıkışık olduğum içinde değiştiremiyorum sistemi yaklaşık 4 aydır kullanıyorum şuanlık hiç bir sıkıntı yok ne yapmalıyım?
benzeri bir markadan vardı bende patladı kanka kesinlikle msi fsp cougar gibi bilindik markaların dışında alma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,466
Üyeler
141,582
Son üye
ozan2327
Top Bottom