Neler Yeni

Çözüldü✓ Fsp PSU alınır mı? tavsiyeleriniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Yasin
Rtx 4090 mı sistem topluyorum fsp markasına ait bu yeni nesil PSU'yu buldum ancak daha önceden pek de aşina olmadığım bir marka, marka hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim.Saygılar

Halihazırda gelen sistemimde ilk olarak değiştirdiğim parça, bende çok uzun araştırmalar sonucunda FSP marka aldım 6 ay oldu sorunsuz kullanıyorum, en iyi Power'lardan markalarından...

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
hocam fsp markası ülkemizde fazla bilinmiyor gibi olsa da yılların tecrübesiyle gerçekten kaliteli ürünler üreten dünya çapında bir marka. Hatta rastgele bi avrupa, amerika insanına sorun fsp dediğinizde kafasındaki soru işaretlerinin silindiğini göreceksiniz. fsp görüyorsanız alabilirsiniz şimdiye kadar onlarca ürünle karşılaştım benim evimde de var fsp markalı ürünler şirketim için de kullanıyorum (ekstra güç kaynağı olarak) hiçbir sorununu görmedim ama ne zaman ki farklı bir markanın yedek güç kaynağını aldım başka bir şube için bana hayır gelmedi. Dibine kadar fspciyim tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akülerinin ömrü bitmiş fsp marka yedek güç kaynağı var evimde ve o bile pc vs rahat 10-15dk verilerimi kaydedip kapatacak kadar güç verebiliyor. Şarjını fulleyip elektrik uzun süreli kesilirse telefon şarj ederim diye kullanmıyorum ama cidden fspnin kalitesiz ürününü görmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Faysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam fsp markası ülkemizde fazla bilinmiyor gibi olsa da yılların tecrübesiyle gerçekten kaliteli ürünler üreten dünya çapında bir marka. Hatta rastgele bi avrupa, amerika insanına sorun fsp dediğinizde kafasındaki soru işaretlerinin silindiğini göreceksiniz. fsp görüyorsanız alabilirsiniz şimdiye kadar onlarca ürünle karşılaştım benim evimde de var fsp markalı ürünler şirketim için de kullanıyorum (ekstra güç kaynağı olarak) hiçbir sorununu görmedim ama ne zaman ki farklı bir markanın yedek güç kaynağını aldım başka bir şube için bana hayır gelmedi. Dibine kadar fspciyim tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akülerinin ömrü bitmiş fsp marka yedek güç kaynağı var evimde ve o bile pc vs rahat 10-15dk verilerimi kaydedip kapatacak kadar güç verebiliyor. Şarjını fulleyip elektrik uzun süreli kesilirse telefon şarj ederim diye kullanmıyorum ama cidden fspnin kalitesiz ürününü görmedim
Teşekkürler

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler

Aykut D.

80+ Gold
Rtx 4090 mı sistem topluyorum fsp markasına ait bu yeni nesil PSU'yu buldum ancak daha önceden pek de aşina olmadığım bir marka, marka hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim.Saygılar

Şu sıralar hyper psu'lar yüzünden kroniği olduğu için fsp'nin adı çıktı. fsp kötü olduğundan değil mal kronik sorunlu her markada olduğu gibi fsp yinede alınır almadıysanız kalitesini araştırayım dilerseniz.

The Semih

80+ Silver
High Power PSU ve FSP PSU rekabet ediyor ikiside çok kaliteli markalar.

Ysuflix

80+ Gold
muhtemelen FSP dünyanın en iyi 3 psu üreticisi arasına girer öyle diyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Faysal
High Power PSU ve FSP PSU rekabet ediyor ikiside çok kaliteli markalar.
İşin aslı 1600w lık High power 80+ silver güç kaynağım var 5 yıl önce almıştım biraz eski olduğu için 4090 ile sıkıntı çıkartıp çıkarmayacağını bilemediğim için değiştirmeyi düşünüyorum

Top Bottom