Neler Yeni

FSR yi Hangi modda kullanmak fps artırır

skaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kaan şimşek
spiderman remastered oyununda fsr yi handi modda kullanırsam daha yüksek fps alırım?

TamerKs

80+ Silver
FSR 2.0 son sürüm olduğu için daha yüksek FPS elde etmek mümkün diye tahmin ediyorum

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
spiderman remastered oyununda fsr yi handi modda kullanırsam daha yüksek fps alırım?
Ultra performans tabi ki. Ama o mod görüntü kalitesini mahvediyor onu diyim.

Öncelikle FSR açma grafik ayarlarını düşür. Grafik ayarları en düşükte olmasına rağmen performans kötüyse kalite modunda FSR aç. O da yetmezse dengelide kullan.

ysuflix

80+ Gold
yüksek performans istiyorsanuz 2.0da ultra performansta kullanın ama patates gibi görüntü olabilir. önerim balanced ayarlardır.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,002
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Quality/Kalite moduna al geç. En iyi modla arasında çok fark olmuyor ama görüntü kalitesi olarak FSR 2.0 kapalıyken ile aynı. Ultra kalite modu ise kaliteyi normalden biraz daha iyi yapabiliyor fps artışıyla ama gerek yok

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Quality/Kalite moduna al geç. En iyi modla arasında çok fark olmuyor ama görüntü kalitesi olarak FSR 2.0 kapalıyken ile aynı. Ultra kalite modu ise kaliteyi normalden biraz daha iyi yapabiliyor fps artışıyla ama gerek yok
Bu FSR 2.0 bir tek bende çalışmıyor sanırım. Arkadaş DLSS açıyor görüntü aynı, ben kalite modunda FSR açıyorum görüntü mahvoluyor, çok kötü değil ama kötü yani. Oyunu Ultra ayarda oynuyordum FSR kapatıp oyunu orta ayarlara aldım görüntü çok daha iyi oldu.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Efe Kırmaz
fsr 2.0 ultra performans.
şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim işinizi göreceğine eminim :

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,002
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bu FSR 2.0 bir tek bende çalışmıyor sanırım. Arkadaş DLSS açıyor görüntü aynı, ben kalite modunda FSR açıyorum görüntü mahvoluyor, çok kötü değil ama kötü yani. Oyunu Ultra ayarda oynuyordum FSR kapatıp oyunu orta ayarlara aldım görüntü çok daha iyi oldu.
Sanırım bir tek sende çalışmıyor olabilir

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sanırım bir tek sende çalışmıyor olabilir
RTX de çalışmıyor zaten kartta. RT birimleri falan bozuk olabilir mi acaba bilemedim. Ama FSR açıyorum hata da vermiyor sadece görüntü kalitesi çözünürlük düştüğü kadar düşüyor. FSR kapatıp çözünürlüğü kendim 720P yaptım görüntü aynıydı 😀

Top Bottom