Neler Yeni

Çözüldü✓ fullprogramlarindir.net güvenli mi?

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Can Geri
Programdan programa değişiyor o
Hem program hem oyun için sürekli kullandigim site
1 saat önce cyberpunk 2077 indirdim oradan güvenilir
Vallahi aga ben de kullanıyorum crackli uygulama mecburiyetten ama ben kullanırken antivirüs uyarı verirse siliyorum direkt. Yani sana güvenilir değildir derken güvenli de olabilir diyorum ama kimse kesinlik veremez.
burdan sonrasında ne yapacağım? kaspersky a tarattım güvenilir ,tehdit yok dedi
Ekran görüntüsü 2024-01-21 203934.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

ilkini çalıştırdım bu çıktı
Ekran görüntüsü 2024-01-21 204417.png

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,841
İsim
Faruk Sancar
Adobe CC 2020-ZBruh-Sony Vegas-Corel programları indirdim bir sıkıntı çıkmadı. Ama çalışan programlara bakınca JavaScript kodu çalışıyor. Onu da virüs olarak algılamadı. Ancak kullandığım sosyal medya hesapları veya banka hesaplarından sızıntı olmadı. Başka bir yerden adobe indirmeye kalktım YouTube hesabı Twitter hesabı patladı.

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Can Geri
burada kaldım normalde read me textlerinde direk olur bi şey yazmanıza gerek yok diyor fakat bende hala server name istiyor
Ekran görüntüsü 2024-01-21 205920.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

her şeyi hallettim ve tekrar tekrar kasperskydan tam tarama ve seçici tarama yaptım her şey güvenli gözüküyor ,teşekkürler.

Son düzenleme:

euro

80+ Bronze
AntiVirüs programlarına güvenmeyin derim. 2-3 dakikalık bir işlemle bütün hepsinden temiz geçer virüslü programlarda. Daha duzgun yabancı siteler arayın.

The Semih

80+ Silver
Oyunindirvip ile fullprogramlarindir kurucuları aynı diye biliyorum, şimdiye kadar bir sorun yaşamadım ama program crackleri oyunlara göre daha risklidir hiçbir site güven vermez çünkü onlarda yabancı sitelerden alıyorlar.

Benim asıl merak ettiğim bu adamlar sitelerinde reklam olmamasına rağmen neden her gün yüzlerce oyun program ekliyorlar gelir kaynakları nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Ghost Rilley
Solidworks 2021 indirmiştim herhangi virüs vs. yaşamadım. Bazen oradan oyun indirmiştim yine sorun olmadı ama ne olur ne olmaz antivirüs açık yapın bu işleri. Bazen false positive olabiliyor ancak güven olmaz virüs olarak algılandıysa

Top Bottom