Neler Yeni

Yardım Fury X N11 İade Alır mı?

Squex

80+ Silver
Discord adreslerine sorabilirsin ama hijyen ürünü falan deyip almayabilirler belki
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ŞahinBaşaran ya da bu kişiye soralım kendisi furylevel dcde admin belki bilgisi vardır.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Neden iade ediyorsunuz?

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,722
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Sorun yaşayanlar varmış, 1 ay sonra bozulanı ve iade alınmayanı varmış. Riske atmak istemiyorum
Hiç sanmıyorum hocam, Furylevel bu konularda mümkün olduğunca hoşgörülü davranıyor, sorun olursa kesinlikle iade alacaktır.

real1ty

80+ Bronze
Hiç sanmıyorum hocam, Furylevel bu konularda mümkün olduğunca hoşgörülü davranıyor, sorun olursa kesinlikle iade alacaktır.
  • Rampage Kablosuz kulaklık 1 ayda bozuldu​

Hayır beğenmedim okadar para verdim 1 ayda bozuldu
    Bu yorumu faydalı buldunuz mu?Evet (6)

• Ali İhsan ÇINAR11.01.2021

DİKKAT !!!!​

mağazadann ürünü aldık ve geldiğinde mikrofonu çalışmıyor diye iade etmek istedik iadeyi kabul etmedi ve bizi yetkili servise yönlendirdi tamam dedik yetkili servise sorunu yazdık gönderdik hiç bir sıkıntı yok diye ürünü geri göndermişler MİKROFON HALA ÇALIŞMIYOR arkadaşlar bi tomar para veriyorsunuz ve karşılığında hizmet bekliyorsunuz SAKIN BEKLEMEYİN NE SATICIDAN NE DE YETKİLİ SERVİSTEN yarı yolda kalırsınız ben şimdi tüketici hakem heyetiyle görüşüyorum geriye kalan işimi sanırım hukuki yoldan çözüp ilerleyeceğim.
    Bu yorumu faydalı buldunuz mu?Evet (11)

• n11.com üyesi10.10.2020

Kişisel sorun olabilir​

Benim bilgisayarımdan mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama kablolu takınca sesler rezalet geliyor bazı sesler bulanık bazı sesleri hiç vermiyor mikrofonu zaten algılamadı umarım bilgisayarımdan kaynaklanıyordur degistircem zaten bilgisayarımı
    Bu yorumu faydalı buldunuz mu?Evet (16)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok kararsızım, fury x wirelles iyi güzel ama wirelles olması aslında kimin ne kadar işine yarayabilir ki? Ayrıca kablosuzken EQ ayarları geçerli olmuyormuş, kablo takınca da bataryadan garip sesler geliyormuş.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sorun yaşayanlar varmış, 1 ay sonra bozulanı ve iade alınmayanı varmış. Riske atmak istemiyorum
Sorun olacağını sanmıyorum, bende kullanıyorum sorunsuz ürün.

Squex

80+ Silver
Sorun olacağını sanmıyorum, bende kullanıyorum sorunsuz ürün.
Sende sol tarafta kablosuz iken (ses tekerleği en yüksekte değilken) dip ses ya da cızırtı gibi bir şey var mı? Eğer yoksa ben kendiminkini servise vereceğim.
Demek istediğim bu kablosuzda ses tekerleği en yüksekte değilken çıkan cızırtı sesi her fury x de var mı yoksa bazılarına mı özel

Top Bottom