Neler Yeni

Yardım Fury X vs Creative Sound Blasterx H6

real1ty

80+ Bronze
Fiyat farkına değer mi? Yoksa Fury X mi almalıyım?
Fury X 637 TL
Crative 760 TL

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Creative alırım.

Fury x alacağıma Air pro alırım bütçeden tasarruf ederim hiç ona 700₺ paramı veremem. Gider vergi kargo dahil 500₺ civarına alır kafam rahat kullanırım.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

real1ty

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Creative alırım.

Fury x alacağıma Air pro alırım bütçeden tasarruf ederim hiç ona 700₺ paramı veremem. Gider vergi kargo dahil 500₺ civarına alır kafam rahat kullanırım.
Creative alıp beğenmezsem iade edebilir miyim? Daha önce void elite iade ettim hepsiburada'dan ama iade koşullarında hijyenik ürünler alınmıyor diyor. Ben nasıl iade ettim? Tekrar edebilir miyim?

T.P.G.

80+ Titanium
Creative çok daha mantıklı, Sinerji'de Blackshark V2 800TL. Ben onu aldım.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Creative alıp beğenmezsem iade edebilir miyim? Daha önce void elite iade ettim hepsiburada'dan ama iade koşullarında hijyenik ürünler alınmıyor diyor. Ben nasıl iade ettim? Tekrar edebilir miyim?
Satıcı ile iletişime geçin sorun ayrıca yasal olarak sizin 14 gün içinde iade hakkınız bulunmakta 14 olmasa bile 7gün içerisinde iade edebiliyorsunuz.

Eğer almazlarsa Tüketici hakem heyetine gidiyorsun orada hallediyorlar. Devletin kuralının üzerine kural ekleyemezler sonuçta yanlışmıyım.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Bu sebepten dolayı alınmayabilir,satış sözleşmesini detaylı okuyun isterseniz.
Pandemi döneminde bu tarz ürünler iade alınmayabiliyor.

real1ty

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satıcı ile iletişime geçin sorun ayrıca yasal olarak sizin 14 gün içinde iade hakkınız bulunmakta 14 olmasa bile 7gün içerisinde iade edebiliyorsunuz.

Eğer almazlarsa Tüketici hakem heyetine gidiyorsun orada hallediyorlar. Devletin kuralının üzerine kural ekleyemezler sonuçta yanlışmıyım.
Orası öyle de incehesap'tan biri benim gibi kulaklık iade edememiş, aylardır uğraşıyormuş THH ile. Peki şu creative kulaklığında dip ses falan var mıdır?

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fiyat farkına değer mi? Yoksa Fury X mi almalıyım?
Fury X 637 TL
Crative 760 TL
Creative.

Top Bottom