Neler Yeni

Öneri Fury z alınır mı 832tl

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
edm321
Artıları neler fury z ye göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolu olarak hyperx pulsefire haste de var o nasıldır
HyperX haste şuan 500TL gerçekten mükemmel bir mouse alabilirsiniz ama bütçeyi bi 200TL daha aşarsanız aerox 3 wireless alıp keyfine bakabilirsin.
aerox 3 wireless siyah:https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08KWKDRFF/ref=ewc_pr_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1
aerox 3 wireless beyaz:https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0966V1GPG/ref=ewc_pr_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1
HyperX haste siyah:https://www.amazon.com.tr/HyperX-Pu...videogames&sprefix=hast,videogames,147&sr=1-1
HyperX haste beyaz:https://www.amazon.com.tr/dp/B09QXG3132/ref=twister_B09ZTFCGBK?_encoding=UTF8&psc=1

Atlas Savaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Atlas

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
edm321
Bunlar aerox 3'ün eski modeli değil mi
Bir de haste elimi terletir mi elim aşırı terliyor da 🙂
Haste delikli terleteceğini sanmıyorum ayrıca bu aerox 3 2022 modeli yani eski modele iyileştirmeler yapılmış sensor optimizaysonu, skatez gibi bide kasada gıcırdama dpi tuşunun içine göçmesi durumları ortadan kalkmış.

Atlas Savaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Atlas
Haste delikli terleteceğini sanmıyorum ayrıca bu aerox 3 2022 modeli yani eski modele iyileştirmeler yapılmış sensor optimizaysonu, skatez gibi bide kasada gıcırdama dpi tuşunun içine göçmesi durumları ortadan kalkmış.
Siz hangisini tavsiye edersiniz gloriouslara, steelseriese ve fury z ye o kadar para vermeye gerek var mı yoksa haste iş görür mü, bu 4lü arasından hangisi en iyi

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
edm321
1000TL lere çıkabilirseniz gözün kapalı aerox 3 wireless (Kullandım/Önerimdir) çıkamassan HyperX Haste (Kullandım/Abartı gibi geldi bana) veya Model O kablolu (Kullanmadım ama arkadaşım öneriyor) olabilir şunu belirteyim ama HyperX Hasteyi alırsan mutlaka microsoft storeden uygulamasını indir çünkü baya bi dpi şaşması var. (örn:800dpi ise hastede 920dpi olarak) Onun dışında fury z alınabilir ama rampageye pek güvenilmez açıkcası seçim sizin :)

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
1000TL lere çıkabilirseniz gözün kapalı aerox 3 wireless (Kullandım/Önerimdir) çıkamassan HyperX Haste (Kullandım/Abartı gibi geldi bana) veya Model O kablolu (Kullanmadım ama arkadaşım öneriyor) olabilir şunu belirteyim ama HyperX Hasteyi alırsan mutlaka microsoft storeden uygulamasını indir çünkü baya bi dpi şaşması var. (örn:800dpi ise hastede 920dpi olarak) Onun dışında fury z alınabilir ama rampageye pek güvenilmez açıkcası seçim sizin :)
farenin rampage ait olmadığını bilmiyosun sanırım 😐 fury levelede güven olmaz hatta aynı fabrika çıkışlı cimetricalda çöp mouse 😀

federalper

80+ Silver
Siz hangisini tavsiye edersiniz gloriouslara, steelseriese ve fury z ye o kadar para vermeye gerek var mı yoksa haste iş görür mü, bu 4lü arasından hangisi en iyi
Haste kesinlikle önermem fabrikadan çıkan mouseların yarısında şansına bağlı sensör bozuk olarak geliyor.

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
edm321
farenin rampage ait olmadığını bilmiyosun sanırım 😐 fury levelede güven olmaz hatta aynı fabrika çıkışlı cimetricalda çöp mouse 😀
Hocam tabikide rampage ait olmadığını biliyorum ama bir şey felan olur garanti felan uğraşılmaz hemde gereksiz ağır bir mouse.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kullanıyorum henüz bir sıkıntı yaşamadım

fury levelede güven olmaz
Bu konuda sizle aynı fikirde değilim. 3 kere bizzat değişim yapıldı klavyem :D Bizzat diyorum bak kargoyla falan değil

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Kullanıyorum henüz bir sıkıntı yaşamadım

Bu konuda sizle aynı fikirde değilim. 3 kere bizzat değişim yapıldı klavyem :D Bizzat diyorum bak kargoyla falan değil
ironi yaptım orda hocam fury z taş gibi mouse

Top Bottom