Neler Yeni

Öneri Fury z alınır mı 832tl

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
Zeki Müren
Peki 832tl değer mi sizce
hocam sensörlerde en iyisi razerın deathadder v2 ve basillisk modellerinde bilirsin zaten ama zaten bir seviyeden sonra sensör farkı anlaşılmıyor bile hangisinin tasarımını beğeniyorsan onu al paran varsa o da alınabilir

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,208
İsim
Berkecan Ergin
Rival 3 Wireless hakkında ne diyorsun gayet iyi bir mouse ben normalini kullanıyorum ve gayet hoş elime oturan bir mouse
Çöp gibi çöp. Nedeni de şu sözde pili uzun süre gidiyor. ama zaten o pilin öyle gitmesi için o mouse kullanılmamalı kullanılamaz.

Biraz geç cevap olacak ama ben de vardı 4-5 günde bir pil bitiyordu. Hergün pcde minimum 5-6 saat duruyorum oyun olur iş olur takılıyorum. Eee şarjlı pil al diyeceksin onuda aldım da sürekli onun takibini yap tak çıkar da ayrı dert. O yüzden bütçe genişletilip daha güzel ürün almak mantıklı.

Atlas Savaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Atlas
Kullanıyorum henüz bir sıkıntı yaşamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konuda sizle aynı fikirde değilim. 3 kere bizzat değişim yapıldı klavyem :D Bizzat diyorum bak kargoyla falan değil
Fury z alıyorum o zaman

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Son bir sorum olacak, sizce skatez almaya gerek var mı bu mousea
skatezleri fiyatına göre fena değil tabii ki bir tiger veya corepad etmez ama skatez değiştirmeye gerek olduğunu düşünmüyorum

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
Çöp gibi çöp. Nedeni de şu sözde pili uzun süre gidiyor. ama zaten o pilin öyle gitmesi için o mouse kullanılmamalı kullanılamaz.

Biraz geç cevap olacak ama ben de vardı 4-5 günde bir pil bitiyordu. Hergün pcde minimum 5-6 saat duruyorum oyun olur iş olur takılıyorum. Eee şarjlı pil al diyeceksin onuda aldım da sürekli onun takibini yap tak çıkar da ayrı dert. O yüzden bütçe genişletilip daha güzel ürün almak mantıklı.
Bende normal rival 3 mevcut doğru olabilir dediğin ama mouse ergonomik , ele oturuşu güzel skatezleri iyi bir mouse

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,811
Üyeler
153,946
Son üye
EmirhnYildrm
Top Bottom