Neler Yeni

Futbol hayatım ve olumsuzluklar

Anumus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Efe Bartu
Merhaba bu konuyu sadece içimi dökmek için yazıyorum ben Efe 16 yasına gireceğim ve 11 sene futbol oynadım halada aktif olarak oynuyorum ve gerçekten çok yetenekliyim bunu sadece ben söylemiyorum çevremdeki herkes olsun halı sahadaki abiler olsun herkes söylüyor ama olmadı benden yani soyle diyeyim 2019 da kulübe gitmiştim babamı ikna edip 4.sınıftan beğri ikna etmeye çalışıyordum ve o yıl sonunda ikna etmiştim ve kulübe yazılır yazılmaz hocalar beni keşfetmişti hocam bana direk belgelerimi kulübe getirip lissans işlemlerini başlatacağını söylediler her neyse lissansım çıktı sonra pandemi başladı tam da liglerin başlıyacağı zaman ve o zaman amatör futbol kulüpleride kapanmıstı mecburen antrenmanlarda iptal oldu uzun bir süre evde kaldım kulübüm açıldıktan sonra antrenmanlara tekrar başladım formumdan hiçbir şey kaybetmemiştim bence doğuştan gelen bir yeteneğim vardı biraz abartı gelebilir ama öyleydi çünkü o topa ayağımın ilk değdiği zaman bile güzel oynuyordum Messi gibi adam geçmeler driblingler vesaire her neyse sonra o kulüpten ayrıldım başka bir kulübe yazıldım orada da birkac maca cıkıp o kulüptende ayrılmak zorunda kaldım şu an mahallede ve halisahada oynuyorum aktıf olarak her neyse bunu neden anlattım bilmiyorum ama belki pandemi çıkmasaydı çok farklı yerlerde olabilirdim kısmet değilmiş neyse iyi geceler.

Ekler

• download.jpg
    download.jpg
    3.5 KB · Hit: 30
Son düzenleme:
Top Bottom