Neler Yeni

İnceleme G203 Oyuncu Faresi İnceleme

eysis

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Selam Dostlar,

Çarşamba günü aldığım G203 oyuncu faresini inceliyorum. İyi forumlar dilerim.
1605543291739.png

- Çeşitli canlı renklerde sunulan G203 oyun faresi ile oyun sürenizi en iyi şekilde değerlendirin. LIGHTSYNC teknolojisi, oyun sınıfı bir sensör ve klasik 6 tuşlu tasarımla oyununuzda ve masanızda ışık saçacaksınız.

Özellikler
1605543443576.png

Yazılım

1605543598519.png

- Bir renk seçin, üç rengi karıştırın, önceden ayarlanmış eğlenceli bir animasyon seçin veya kendinizinkini oluşturun. Seçim sizin! Farenizi hatta diğer Logitech G LIGHTSYNC donamıyla senkronize ederek mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz.

- Ekranınızla senkronize olması için aydınlatmanızı Ekran Örnekleyicisine ayarlayın. Farenizi oyunlarda, filmlerde ve diğerlerinde renk değişimlerine tepki verecek şekilde ayarlayın.

- Müzik çalın, film seyredin, oyun oynayın - herhangi bir ses, gerçekten - ve G203 renkleri ritimlere göre yanıp söner. Seviyeleri ve renkleri özelleştirerek dans partisini tamamen kendiniz yapın.

Kendi Yorumlarım

Reklam yapma dediğinizi duyar gibiyim. Evet ürün bugün elime ulaştı. Ürün gerçekten güzel paketlenmişti. Araya hafta sonu girmesine rağmen ürünü 5 günde ulaştıran Ups Kargo ve Vatan ortaklığına memnun kaldım. Gelelim ürüne. Bugün kendisiyle biraz takıldık. Ben onu çok sevdim. Klasik altı tuşlu tasarım, hem rahatlık hem de güven sağladığından istediğiniz gibi keşfedebilirsiniz. Logitech G HUB yazılımını kullanarak tuşlara oyun içi komutlar, sistem kontrolleri veya tuş bağları atayın ve oyununuzu basitleştirin.

Birincil sol ve sağ tuşlar, hassas tuş aktivasyonu ve tutarlı bir deneyim sunan Logitech G özel metal yaylı tuş gerginliği sistemine sahiptir, defalarca tıklayabilirsiniz. Tıklama sesi ve zevki nasıl diye soracak olursanız sesi normal düzeyde zevki ise son derece güzel.

G203 herhangi bir sistemde sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır, ancak kontrollere ince ayar yapmak istiyorsanız ücretsiz indirilebilen özelleştirme yazılımının kullanımı ve kurulumu kolaydır. Logitech G HUB yazılımı, G203 farenizdeki aydınlatma, hassasiyet ve tuş komutlarını kişiselleştirebilirsiniz.

Ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz ; https://www.logitechg.com/tr-tr/products/gaming-mice/g203-lightsync-RGB-gaming-mouse.910-005796.html

Rehberimi beğendiyseniz beğenmeyi aklınıza takılan sorular var ise konu mesaj yazmayı unutmayın.

Son düzenleme:

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
eline sağlık güzel bir rehber olmuş o fareyi bende kullanıyorum gayet güzel fare

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Afiyet olsun.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Eline sağlık.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Selam Dostlar,

Çarşamba günü aldığım G203 oyuncu faresini inceliyorum. İyi forumlar dilerim.
Alıntıyı görüntüle
+Çeşitli canlı renklerde sunulan G203 oyun faresi ile oyun sürenizi en iyi şekilde değerlendirin. LIGHTSYNC teknolojisi, oyun sınıfı bir sensör ve klasik 6 tuşlu tasarımla oyununuzda ve masanızda ışık saçacaksınız.

Özellikler
Alıntıyı görüntüle

Yazılım

Alıntıyı görüntüle

+Bir renk seçin, üç rengi karıştırın, önceden ayarlanmış eğlenceli bir animasyon seçin veya kendinizinkini oluşturun. Seçim sizin! Farenizi hatta diğer Logitech G LIGHTSYNC donamıyla senkronize ederek mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz.

+Ekranınızla senkronize olması için aydınlatmanızı Ekran Örnekleyicisine ayarlayın. Farenizi oyunlarda, filmlerde ve diğerlerinde renk değişimlerine tepki verecek şekilde ayarlayın.

+Müzik çalın, film seyredin, oyun oynayın - herhangi bir ses, gerçekten - ve G203 renkleri ritimlere göre yanıp söner. Seviyeleri ve renkleri özelleştirerek dans partisini tamamen kendiniz yapın.

Kendi Yorumlarım

Reklam yapma dediğinizi duyar gibiyim. Evet ürün bugün elime ulaştı. Ürün gerçekten güzel paketlenmişti. Araya hafta sonu girmesine rağmen ürünü 5 günde ulaştıran Ups Kargo ve Vatan ortaklığına memnun kaldım. Gelelim ürüne. Bugün kendisiyle biraz takıldık. Ben onu çok sevdim. Klasik altı tuşlu tasarım, hem rahatlık hem de güven sağladığından istediğiniz gibi keşfedebilirsiniz. Logitech G HUB yazılımını kullanarak tuşlara oyun içi komutlar, sistem kontrolleri veya tuş bağları atayın ve oyununuzu basitleştirin.

Birincil sol ve sağ tuşlar, hassas tuş aktivasyonu ve tutarlı bir deneyim sunan Logitech G özel metal yaylı tuş gerginliği sistemine sahiptir, defalarca tıklayabilirsiniz. Tıklama sesi ve zevki nasıl diye soracak olursanız sesi normal düzeyde zevki ise son derece güzel.

G203 herhangi bir sistemde sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır, ancak kontrollere ince ayar yapmak istiyorsanız ücretsiz indirilebilen özelleştirme yazılımının kullanımı ve kurulumu kolaydır. Logitech G HUB yazılımı, G203 farenizdeki aydınlatma, hassasiyet ve tuş komutlarını kişiselleştirebilirsiniz.

Ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz ; https://www.logitechg.com/tr-tr/products/gaming-mice/g203-lightsync-RGB-gaming-mouse.910-005796.html

Rehberimi beğendiyseniz beğenmeyi aklınıza takılan sorular var ise konu mesaj yazmayı unutmayın.
G203 LightSync ile bu rehberde beğen tuşuna tıkladık, başarılı! :p
Ben de gayet memnunum, bir de 50 TL fiyata aldım yeme de yanında yat.

Top Bottom