Neler Yeni

Yardım G24F-2 Monitör alınır mı?

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
bugün forumda açılan bir konuya denk geldim ve Viewsonic VX2428 almaktan vazgeçtim ve aynı konunun içinde bu monitörü fark ettim yorumlarını okudugumda 4K 60 FPS Destekledigini fark ettim ve beni çok cezveti sizce alınır mı? aynı fiyatta daha iyisi varmı şimdiden teşekkürler.

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
ekranı full hd sen nasıl 4k 60fps oynayacaksın,Anlatırmısın?

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçma geldi,konunun linki varmı , atarmısın ?
konuda bahsedilmıyor ürünün satıcı sayfasındaki yorumlarında bahsediliyor ama yinede atıyim

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
USB girişi olması inanılmaz. 4k 60fps destekliyor usb girişlerinden veri kaybı olmaması için bilgisayarınıza ek bir kabloyla bağlıyorsunuz. pivot özelliği çok iyi renkler çözünürlük felan zaten inanılmaz. shadow of the tomb raider oynadım oyunun içindeymiş hissiyatı veriye neredeyse. Büyüklük olarak da ideal bence evde kullanım için
bu yorum değilmi,HARİKA diye başlık atmış

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Evette saçma bir şekilde destekliyor. Farklı bir teknoloji mi kullanıyor bilmiyorum. Ben mac kullanıcısıyım ileride masaüstü toplarım diye aldım ve macten ayarlarını yapamıyorsun illa windows gerekli programı için.

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Özcan Karakaya
bugün forumda açılan bir konuya denk geldim ve Viewsonic VX2428 almaktan vazgeçtim ve aynı konunun içinde bu monitörü fark ettim yorumlarını okudugumda 4K 60 FPS Destekledigini fark ettim ve beni çok cezveti sizce alınır mı? aynı fiyatta daha iyisi varmı şimdiden teşekkürler.
ben bugün öneriler üzerine sipariş verdim bekliyorum özellikleri onnumara

Senerr

80+ Bronze
Desteklediği falan yok sanal çözünürlük var genelde onla 4K yapıyorlar ama kullanılan panel 1920x1080 gerçek 4K veremez. DSR diye geçiyor teknolojinin adı. Bütün 1080p monitörler faydalanabiliyor diye biliyorum o sanal çözünürlükten. Zamanın da 720p monitörüm ile 4K yapmışlığım vardır. :kekw:

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
Monitör gayet güzel, 3 aydır kullanıyorum bir sıkıntısı yok. 4k yapma işini ben de çözemedim.

Top Bottom