Neler Yeni

Yardım G24F-2 Monitör alınır mı?

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Beni yaşımdan küçümseyip yüksekten bakan bir insana iyi dayanmışsın gece gece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendisinin yaşı da 14 falandır herhalde
Gece sinirden uyutmadı. Yaşı 20 bile olsa zeka olarak gelişememiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Adem korkmaz
bu 4k olayı ne alaka abi?monitör fhd adamlar 4k diyor.1920x1080 fhd değilmi,kendi doğru bildiğim şeyi sorguluyorum
Yok öyle bir şey. Bende aynısından 2 tane var. OC modunda 180HZ oluyor sadece HZ artıyor. Normal Hali 160-165HZ fln. 4K olayı kolpadan ibaret. İkisinde de Ölü piksel, Ghosting vs. hiçbir şey çıkmadı. Taş gibi monitör.

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
Yok öyle bir şey. Bende aynısından 2 tane var. OC modunda 180HZ oluyor sadece HZ artıyor. Normal Hali 160-165HZ fln. 4K olayı kolpadan ibaret. İkisinde de Ölü piksel, Ghosting vs. hiçbir şey çıkmadı. Taş gibi monitör.
çok teşekkürler

Senerr

80+ Bronze
Sana hemen kronik sorunlu bi örnek monitör atayım
Samsung Odyssey G3
G24F2 de yaşanan sorun ile G3'ün sorunu çok farklı. Şahsen ben ghosting sorununu çoğu monitörde gördüm, duydum ama ölü piksel için olanını ilk defa görüyorum G24F2 sayesinde bu yüzden aramızda normal olarak kronik sorunlu diyenler illaki olacak. Buna bu kadar tepki vermeye gerek yok. Ölü piksel çok can sıkıcı bir durum ve inceleme siteleri buna değinmez. Ama ghostinge inceleme siteleri değinir (onlarda genellike kronik sorun diye söylemez sadece slow response veya blurr denir).

Ölü piksel şikayetlerini sadece forumlardan duyuyoruz. Kronik demek bencede biraz ağır oluyor ama bunları alıcılara söylemek bence faydalı bilgi aynı dediklerim G3 içinde geçerli.

Son düzenleme:
Top Bottom