Neler Yeni

Yardım G24F-2 Monitör alınır mı?

JSezar

80+ Silver

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
Gerçek 4k açamaz ki belki 1080p'den iyi bir görüntü sunar ama gerçek 4k açmaz.
açıp açmaması pek ilgimi çekmiyor dedigim gibi 4K yı öyle yada böyle sunması bir artı ve ben zaten 180 hz ss ips ve pivot özelligi için alıyorum

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
açıp açmaması pek ilgimi çekmiyor dedigim gibi 4K yı öyle yada böyle sunması bir artı ve ben zaten 180 hz ss ips ve pivot özelligi için alıyorum
Knk 4k'yı sunmuyor bu bir artı değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada alacağın monitörü itopyadan test et ölü pixsel testi yap çünkü o monitörde çok ölü pixsel çıkıyor ve zamanla ölü pixsel sayısı artıyor.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Dostum pivot derken monitörü dikey yatay çevirmeden bahsediyorsanız onu yapamıyorsunuz haberiniz olsun monitör sadece yatay yukarı aşağı ve açı değiştirme yapabiliyorsunuz

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
Dostum pivot derken monitörü dikey yatay çevirmeden bahsediyorsanız onu yapamıyorsunuz haberiniz olsun monitör sadece yatay yukarı aşağı ve açı değiştirme yapabiliyorsunuz
aşagı yukarı olması benim için önemli

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
O yönden sıkıntılı bir monitör demek yanlış. Monitörü alan çoğu kişide de sıkıntı çıkmadığını söylediklerini gördüm. Ben de bu monitörü kullanıyorum bende de çıkmadı
hayır monitörün ölü piksel sorunu var. Alan herkeste ölü piksel çıktı demiyorum, bazı şanslı kişilerde ölü piksel çıkmadı. Bu monitörde ölü piksel çıkma olasılığı daha yüksek.

Top Bottom