Neler Yeni

G535 Wireless sol taraftan çınlama sesi geliyor

windows sesi 0 olsa bile sol taraftan(mikrofnun olduğu yer) çınlama sesi geliyor. Mikrofonu aç kapa yaptığım sırada çınlama sesi kesilip geri geliyor. Çözümü nedir? 1 yıllık garantisi var diye biliyorum ama hiç uğraşmak ta istemiyorum garanti ile. G535 kullanan bi arkadaş varsa beni de aydınlatabilrmi?

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Emre Erkan Aydın
2 çözümü var (1) .ses tekerleğini çevir yavaşça bir yerde o ses kesiliyor kesildiğinde artık ses tuşuna dokunmuyorsun bilgisayardan sesi yükseltip azaltıyorsun (2) Garantiye gönderiyorsun kronik bir sıkıntı olduğu için zaten yazdığın yazıyı görür görmez değişim veriyor ya da iade ya iade edersin ya da değişim istersin gelen üründe %90 aynı sorun olacak aynı ürünü 4 kere garantiye gönderdim o cızırtı hepsinde mevcuttu.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
2 çözümü var (1) .ses tekerleğini çevir yavaşça bir yerde o ses kesiliyor kesildiğinde artık ses tuşuna dokunmuyorsun bilgisayardan sesi yükseltip azaltıyorsun (2) Garantiye gönderiyorsun kronik bir sıkıntı olduğu için zaten yazdığın yazıyı görür görmez değişim veriyor ya da iade ya iade edersin ya da değişim istersin gelen üründe %90 aynı sorun olacak aynı ürünü 4 kere garantiye gönderdim o cızırtı hepsinde mevcuttu.
knk gta girdiğimde kulaklık aşırı derecede patlıyor sol tarafı ve kulağımı çok acıtıyor çözümü varmıdır onun biliyormusun? kullandığın eq ayarları nedir göstereblirmisin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

garantiye göndermeye gerek yok diyosun ozmn

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Emre Erkan Aydın
knk gta girdiğimde kulaklık aşırı derecede patlıyor sol tarafı ve kulağımı çok acıtıyor çözümü varmıdır onun biliyormusun? kullandığın eq ayarları nedir göstereblirmisin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

garantiye göndermeye gerek yok diyosun ozmn
Hocam ben ürünü satalı çok oldu max 3-4 ay kullandım bataryadan kaynaklı bir sorunmuş birinin dediğine göre ben de baktım olacağı yok garantiden gelen ürünü sattım o sıkıntı sadece ses tekerini yukarı aşağı yapınca bir noktada düzeliyor redditte bazı kullanıcılar kendi yöntemlerini bulmuş onlardan bakabilirsin en az 3-4 tane yöntem var ama ben senin yerinde olsam uğraşmam garantiye gönder gelen sıfır ürünü sat çok rahat yen bir kulaklık alırsın ama uğraşmam ben bu kulaklıktan devam edecem dersen reddite bir göz at

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,169
Üyeler
154,350
Son üye
metsun
Top Bottom