Neler Yeni

GA-B75M-D2V Anakartı Driver Yükleme

symN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berkay Seyman
Asağıdaki linkten bu anakartın driverlarını buldum hangilerini yüklemeliyim ve bios güncellemek istiyorum nasıl yaparım bu aşağıda linki buldum yardım ederseniz sevinirim

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Bulmuşsunuz işte. Revizyon numarası doğru mu? Anakartın üzerinde yazar. En son bios 2013 yılında yayınlanmış. Güncellemeye gerek var mı?

symN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berkay Seyman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bulmuşsunuz işte. Revizyon numarası doğru mu? Anakartın üzerinde yazar. En son bios 2013 yılında yayınlanmış. Güncellemeye gerek var mı?
Şöyle diyim burda 27 tane driver var hangisi yüklemeliyim

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Şöyle diyim burda 27 tane driver var hangisi yüklemeliyim
Onların bios ile alakası yok. Üç tane bios güncellemesi var, bir tanesi yeni. Anakart ile ilgili bir problem olduğu için mi yüklemeye çalışıyorsunuz? Konu hakkında bilginiz yoksa, bios ile uğraşmanızı pek tavsiye etmem. Bilgisayarınız hiç açılmayabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
Asağıdaki linkten bu anakartın driverlarını buldum hangilerini yüklemeliyim ve bios güncellemek istiyorum nasıl yaparım bu aşağıda linki buldum yardım ederseniz sevinirim
dostum linkteki sitede windows 7 8 10 hangisini kullanıyosan 32 bit 64 bit hangisini kullanıyosan o seçeneği indir .
bios güncellemeside son güncellemeyi indir flash belleğe fat32 şeklinde biçimlendirip bios dosyasını at
gigaybte de qflash f12 de oluyo oradan update seçeneğine bas bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onların bios ile alakası yok. Üç tane bios güncellemesi var, bir tanesi yeni. Anakart ile ilgili bir problem olduğu için mi yüklemeye çalışıyorsunuz? Konu hakkında bilginiz yoksa, bios ile uğraşmanızı pek tavsiye etmem. Bilgisayarınız hiç açılmayabilir.
gigabyte uefi anakartlar cok kolay dostum hiç bilmeyen biri dahi yapabilir çekincek bişey yok

symN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berkay Seyman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya ekran kartım yok o yüzden bana anakartı güncellememi tavsiye ettiler o yüzden bios'u mu indiriyim ?

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
dostum linkteki sitede windows 7 8 10 hangisini kullanıyosan 32 bit 64 bit hangisini kullanıyosan o seçeneği indir .
bios güncellemeside son güncellemeyi indir flash belleğe fat32 şeklinde biçimlendirip bios dosyasını at

gigabyte uefi anakartlar cok kolay dostum hiç bilmeyen biri dahi yapabilir çekincek bişey yok
Sorun yaşarsa yardımcı olursunuz o zaman.

Ya ekran kartım yok o yüzden bana anakartı güncellememi tavsiye ettiler o yüzden bios'u mu indiriyim ?
Ne alakası var? İşlemcinizin modeli nedir? Ekran kartı mı alacaksınız? Soruyu açık açık yazın. Şuan ne yapmaya çalıştığınızı anlamaya çalışıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır

her zaman ;)

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
Adamın bios güncellemesi ile hiçbir işi yok.
ben var demiyorum .. adam oraya yapmak istiyorm yazmıs bende nasıl yapacağını söylüyorm eğer farklı bi anakart söyleseydi bilmeyen birine cevabım hiç bulaşma olurdu ama gigabyt anakartsa eğer en azından tecrübe edinmiş olmasına vesile olurum

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
ben var demiyorum .. adam oraya yapmak istiyorm yazmıs bende nasıl yapacağını söylüyorm eğer farklı bi anakart söyleseydi bilmeyen birine cevabım hiç bulaşma olurdu ama gigabyt anakartsa eğer en azından tecrübe edinmiş olmasına vesile olurum
Bu iş çocuk oyuncağı değil. Bunun farkındasınız değil mi? Bios güncellemesi ile diğer güncellemeleri bilmeyen birisine iş yaptırmaya çalışıyorsunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
Bu iş çocuk oyuncağı değil. Bunun farkındasınız değil mi? Bios güncellemesi ile diğer güncellemeleri bilmeyen birisine iş yaptırmaya çalışıyorsunuz.
kardesım biliyosan yardım isteyene yardımcı ol yeter . polemik yapamıcam hayırlı geceler !

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Top Bottom