Neler Yeni

Rehber Galatasaray - Beşiktaş Derbisine Doğru || Takım Analizleri!

Akşam için çok heyecanlıyım, sizler için bir analiz yapmak istiyorum. Umarım beğenirsiniz.

Öncelikle GS ile başlayalım, FT'nin son zamanlardaki formsuzluğunun bu maçta kırılmış olması lazım. Yoksa işi çok zor GS'nin. Kadro analizi ise şu şekilde:
Sporx İlk 11 GS-BJK (GS).jpg

Ben GS'nin karşılaşmaya bu şekilde çıkması gerektiği görüşündeyim, İleri uçta Falcao'yu koymadım. Sebebi ise fizik olarak Muhammed veya Halil kadar hazır olmaması. Muhammed de virüs atlattı, ancak geçen haftalarda çıktığı maçlarda fizik olarak pek bir sıkıntısı olmadığını gördük.
Halil ise daha çok sağ açık gibi değil de yardımcı forvet (çalışkan forvet) gibi oynamalı. Sürekli Muhammed'e pozisyon hazırlamalı ve kendi için de pozisyon üretmeli.
Bu 11'de ise kilit isim Gedson, bence bu maçta oyun kurucu olarak Gedson görevlendirilmeli. Taylan ise sadece pas istasyonu olmalı.

Sergen Yalçın FT'ye göre bu yıl çok daha formda bir hoca, takımını çok hızlı oynatan bir hoca. Kadro analizi ise şu şekilde:
Sporx İlk 11 GS-BJK (BJK).jpg

BJK'nin 11'ini ise bu şekilde kurguladım. Yani bu 11 cidden harika bir 11.
Gökhan Töre ve Larin maç içinde yer değiştirebilir, ancak bence maça böyle çıkmalılar. Töre daha hareketli ve koşu yoluna atılacak toplarda Larin'e kıyasla daha tehlikeli olabilecek bir isim.
Pas istasyonu Josef, oyun kurucu ise Ghezzal olmalı.
Bu 11'deki en çok korkulan isim şüphesiz Welinton. Son zamanlarda biraz daha iyi, ancak bu maçta nasıl bir performans gösterecek orası ayrı konu.

Kadro analizimiz bu kadardı. Umarım beğenmişsinizdir, iyi forumlar!

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,065
İsim
Zeki Müren
Beşiktaş hissem var inş o alır
Ytd
Bu arada 18 yaşına girmeden hisse alım satımı yapmak ölüm babama 300 tane sat dedim kademeli satış için büyük kumar oynayasım yok diyor ki yok satmad8m diyorum neden diyor ki yükselecek gs derbisini kazanıp
Ulan ya yenilirse yav düşünebiliyoruz inşallah ya yenilirse

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1

wass

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Kayra
İlgilendiği Kategoriler
HipHop
Twitter
wass015
Discord
wass#0315
Güzel bir rehber olmuş, eline sağlık etliekmek.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Akşam için çok heyecanlıyım, sizler için bir analiz yapmak istiyorum. Umarım beğenirsiniz.

Öncelikle GS ile başlayalım, FT'nin son zamanlardaki formsuzluğunun bu maçta kırılmış olması lazım. Yoksa işi çok zor GS'nin. Kadro analizi ise şu şekilde:
Alıntıyı görüntüle
Ben GS'nin karşılaşmaya bu şekilde çıkması gerektiği görüşündeyim, İleri uçta Falcao'yu koymadım. Sebebi ise fizik olarak Muhammed veya Halil kadar hazır olmaması. Muhammed de virüs atlattı, ancak geçen haftalarda çıktığı maçlarda fizik olarak pek bir sıkıntısı olmadığını gördük.
Halil ise daha çok sağ açık gibi değil de yardımcı forvet (çalışkan forvet) gibi oynamalı. Sürekli Muhammed'e pozisyon hazırlamalı ve kendi için de pozisyon üretmeli.
Bu 11'de ise kilit isim Gedson, bence bu maçta oyun kurucu olarak Gedson görevlendirilmeli. Taylan ise sadece pas istasyonu olmalı.

Sergen Yalçın FT'ye göre bu yıl çok daha formda bir hoca, takımını çok hızlı oynatan bir hoca. Kadro analizi ise şu şekilde:
Alıntıyı görüntüle
BJK'nin 11'ini ise bu şekilde kurguladım. Yani bu 11 cidden harika bir 11.
Gökhan Töre ve Larin maç içinde yer değiştirebilir, ancak bence maça böyle çıkmalılar. Töre daha hareketli ve koşu yoluna atılacak toplarda Larin'e kıyasla daha tehlikeli olabilecek bir isim.
Pas istasyonu Josef, oyun kurucu ise Ghezzal olmalı.
Bu 11'deki en çok korkulan isim şüphesiz Welinton. Son zamanlarda biraz daha iyi, ancak bu maçta nasıl bir performans gösterecek orası ayrı konu.

Kadro analizimiz bu kadardı. Umarım beğenmişsinizdir, iyi forumlar!
5 tane Türk ile çıkıyoruz ben şaşırdım.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
eyw canom

benim tahmin,m bu kadro erdem abe
inşallah bununla çıkarız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzatmak istemiyorum deyip 2 kez aynı şeyi yazmak? Nerden baksan tutarsızlık.
Bi sus yaw
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bjk 3-0 veya 1-1 berabere biter

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,784
Üyeler
156,385
Son üye
Cewt