Neler Yeni

Galatasarayın Haksız Galibiyeti

Bak fenerli arkadaşım. Kasımpaşaya yazık değil mi? 1 puandan oldular. Ve direkt belli bir pozisyondan.
kasımpaşa maçında elle olan penaltıda haklısınız ben de penaltı olduğunu düşünmüyorum AMMMAAAA jayden a yapılan penaltı pozisyonumuz verilmedi VAR a bile gitmedi hakem ona sayarsınız

serwintes

80+ Gold
la olm. 30 tane kamerası olan stadda sadece tribün cekimi ile ceza aldı icardi ne anlatıyon olm sen. ofsayt kararı doğru. ilk penatıyı ben vemezdim TEMAS VAR ama ben vemezdim bence penaltı değil ama fenere lig başında beri böyle kac tane penaltı verildi boşuna ağlama o yüzden. temas var ben vermezdim penatlyı aynı alanyaspor macında ki gibi :)
aletin boyunu gore ceza veriliyo nouma 7 ay yedi

la olm. 30 tane kamerası olan stadda sadece tribün cekimi ile ceza aldı icardi ne anlatıyon olm sen. ofsayt kararı doğru. ilk penatıyı ben vemezdim TEMAS VAR ama ben vemezdim bence penaltı değil ama fenere lig başında beri böyle kac tane penaltı verildi boşuna ağlama o yüzden. temas var ben vermezdim penatlyı aynı alanyaspor macında ki gibi :)
bak kendin de kabul etmişsin 30 tane kamerası olan stadta sence bu pozisyon görülmemiş midir bu pfdkya verilirken sence bunlara bakılmamış mıdır sırf iki taraf da mutlu olsun diye verilen bir karar

eneskaya6

80+ Silver
aletin boyunu gore ceza veriliyo nouma 7 ay yedi
güzel kardeşim son yıllarda 4 tane oyuncu buna benzer hareket yaptı o 4 hareketi de cıkar sana en az 4-5 acıdan cekimi ile atarım BİRİNİZ BANA İCARDİNNİ HAREKETİNİ TRİBÜN CEKİMİ DIŞINDA ATSIN bu kadar basit adam tribün cekiminden 1 mac ceza yedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bak kendin de kabul etmişsin 30 tane kamerası olan stadta sence bu pozisyon görülmemiş midir bu pfdkya verilirken sence bunlara bakılmamış mıdır sırf iki taraf da mutlu olsun diye verilen bir karar
dostum sen kafayı yemişşin 0 macı 90dk izledim sonrasını izledim özetleri izledim acıları izledim yayıncı kuruluşta o hareket yok galiba senin bildiğin bir acı bir görüntü var

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,365
İsim
Oozdmrsm
kardeşim agresiflik değil bu isyan bu ligde her şey şiş kebap sizin için
Ha sadece bizim mi futbolu katlettiğimizi söylüyosun. Eğer gerçekten bunu söylüyorsan futbolla zerre alakan yoktur. Böyle düşünen insanlar genellikle x de anon hesaplardan duyduğu şeyleri papağan gibi tekrarlar. Onların söyledikleri şeylere inanıp ortalığı yangın yerine çevirirler. Sende eğer tff nin Galatasarayı desteklediğini düşünüyorsan bir daha futbol falan izleme, yorumda yapma. Ben bu zamana kadar objektif olan herkesle futbol tartışmışımdır. Çünkü benim için hobidir bu ama bu şekilde konu açıp yok destekleniyorsunuz her şey şiş kebap sizin için falan diyen biri ile futbol falan tartışmam.

eneskaya6

80+ Silver
penaltı pozisyonumuz verilmedi VAR a bile gitmedi hakem ona sayarsınız
şu cümleyi kuran insan futboldan anlamıyordur. biri dk kacta diğeri dk kaçta. belki TADİK kacıracaktı ya da atıp kaşımpaşa sonradan atıp beraberliği yakalyacaktı sen hatayı hata ile kapatan bir zihniyetsin yazık dıyorum sana....

güzel kardeşim son yıllarda 4 tane oyuncu buna benzer hareket yaptı o 4 hareketi de cıkar sana en az 4-5 acıdan cekimi ile atarım BİRİNİZ BANA İCARDİNNİ HAREKETİNİ TRİBÜN CEKİMİ DIŞINDA ATSIN bu kadar basit adam tribün cekiminden 1 mac ceza yedi
güzel kardeşim bak kendin de kabul ediyorsun ister tribün ister stad kamerası olsun farkeder mi görüntüyü farklı mı çekecek iki kamera da birinde dokunmıcak diğerinde dokunucak mı inlenip cinlendi mi kameralardan biri ne fark eder görüntü aynı görüntü sanki görmüyorlar mı stad kamerasından aynı kamerayı.

eneskaya6

80+ Silver
güzel kardeşim bak kendin de kabul ediyorsun ister tribün ister stad kamerası olsun farkeder mi görüntüyü farklı mı çekecek iki kamera da birinde dokunmıcak diğerinde dokunucak mı inlenip cinlendi mi kameralardan biri ne fark eder görüntü aynı görüntü sanki görmüyorlar mı stad kamerasından aynı kamerayı.
KORKUNÇ

Ha sadece bizim mi futbolu katlettiğimizi söylüyosun. Eğer gerçekten bunu söylüyorsan futbolla zerre alakan yoktur. Böyle düşünen insanların genellikle x de anon hesaplardan duyduğu şeyleri papağan gibi tekrarlamasıdır. Onların söyledikleri şeylere inanıp ortalığı yangın yerine çevirmesidir. Sende eğer tff nin Galatasarayı desteklediğini düşünüyorsan bir daha futbol falan izleme, yorumda yapma. Ben bu zamana kadar objektif olan herkesle futbol tartışmışımdır. Çünkü benim için hobidir bu ama bu şekilde konu açıp yok destekleniyorsunuz her şey şiş kebap sizin için falan diyen biri ile futbol falan tartışmam.
bence adı fatih sultan terim olan biri benimle objektiflik hakkında konuşmasın

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Lokman Doğan
bu maçta hatalı saibeli karar yok diyen Galatasaraylı 2 yüzlüdür

diving yaptığınız penalti globalde alay konusu olduAlıntıyı görüntüle
febenin pozisyonu da paylaşıldı canım

bence adı fatih sultan terim olan biri benimle objektiflik hakkında konuşmasın
kıralmert CKASKFCMSKFAKSFMASKF

şu cümleyi kuran insan futboldan anlamıyordur. biri dk kacta diğeri dk kaçta. belki TADİK kacıracaktı ya da atıp kaşımpaşa sonradan atıp beraberliği yakalyacaktı sen hatayı hata ile kapatan bir zihniyetsin yazık dıyorum sana....
kendin diyorsun bak BELKİ kaçıracaktı diye sonra kasımpaşa BELKİ beraberliği yakalayacaktı diye ee hakem bu pozisyonu verseydi keşke demiyorsun görürdük verseydi neler olacağını kendin bile bilmiyorsun.

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Emre
Ha sadece bizim mi futbolu katlettiğimizi söylüyosun. Eğer gerçekten bunu söylüyorsan futbolla zerre alakan yoktur. Böyle düşünen insanlar genellikle x de anon hesaplardan duyduğu şeyleri papağan gibi tekrarlar. Onların söyledikleri şeylere inanıp ortalığı yangın yerine çevirirler. Sende eğer tff nin Galatasarayı desteklediğini düşünüyorsan bir daha futbol falan izleme, yorumda yapma. Ben bu zamana kadar objektif olan herkesle futbol tartışmışımdır. Çünkü benim için hobidir bu ama bu şekilde konu açıp yok destekleniyorsunuz her şey şiş kebap sizin için falan diyen biri ile futbol falan tartışmam.
Fatih hocam siz dediğseniz doğrudur benim 100 dolarlık fon vardı onu ne zaman geri alabilirim

Top Bottom