Neler Yeni

Galatasarayın Haksız Galibiyeti

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Meliodas Sama
VAR sisteminde ofsayt gözükmüyor. Boş bir konu olmuş. Fenerli bir arkadaşa benziyorsunuz.
torreiranın topa vurduğu andan mı çizilmiş yoksa topla buluştuğu anda mı gir bak twitter a görürsün

serwintes

80+ Gold
Ben önce ofsayt demiştim. (Galatasaray'lıyım) Sonra VAR görüntüsü geldi. Baya bir mesafe varmış. He tamam dedim.
ama 4 5 pozisyonda hata var
Mesaj otomatik birleştirildi:

yav global bile dalga geçmiş atlama yapıyorsunuz demiş hala konuşuyorsunuz toreira kırmızı neden görmedi zaha neden kırmızı görmedi dayiniz adımı itti fırlattı fsulu siz kullandınız kafasına bisi gelmedi dümende kendini attı gene bisi yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Meliodas Sama
Daha 2 gün önce resmi olarak istifaya çağrıldı. Madem fenerbahçe bu kadar rahatsız neden 1 kez bile resmi olarak istifaya davet etmedi?
Fenerbahçe zibilyar kere etti. Dursun özbeği zibilyar kere programa çağırdı 1 Kere bile sesi çıkmadı gsnin

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,083
İsim
Oozdmrsm
HADİ ORDAN ! TFF, Icardi cezasının maça 7 saat kala açıklanması enteresan. Tedbirsiz sevki de enteresan bir olay.Biraz utanma olur bir takımda biraz utanma BJK maçında bile oynasın diye ittirmeyle şampiyon yapılnaya çalışılan bir klüp var. Siz de biliyorsunuz her şeyi ama kabullenmek istemiyorsunuz fanatikliğinizden dolayı . Mehmet Büyükeşi nin GS kongre üyesi olması bile bu konuları konupşmanın gerekesiz ve boşa nefes tüketimi olduğunu gösterir ama işte eyyyyy.Ligi bitirtmeyiz diyip de tehditler savuran bir takımsınız siz
Ya hocam bu agresifliğini önce bi kenara bırak. Mehmet büyükekşiye gs kongre üyesi diyosunda geçen senede MHK da lale orta vardı yani konunun ne alakası var bununla.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
YILDIRIM
Menerbahçe kasımpaşa maçından sonra konuşabiliyor mu yaa hahaha 😂😂😂

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Meliodas Sama
Ya hocam bu agresifliğini önce bi kenara bırak. Mehmet büyükekşiye gs kongre üyesi diyosunda geçen senede MHK da lale orta vardı yani konunun ne alakası var bununla.
kardeşim agresiflik değil bu isyan bu ligde her şey şiş kebap sizin için

Knispel

80+ Bronze
Takım tutmam fakat şuan yabancıların bu maçla geçtikleri dalga twitterda çalkalanıyor. İnsan ülkesini bu durumda görünce üzülüyor zaten her şey kötü bari futbol düzgün ve disiplinli kalsaydı ama nafile hakemlerin hepsi satın alınmış.

serwintes

80+ Gold
ben diyorum kasımpasa macinda bizim kazanmamiz icin penaltı cikabilecek pozisyon aradilar ozellikle ben de güzel bulmuyorum o galibiyeti ama bu mactaki hatalarin haddi hesabı yok (ofsayt pozisyonu ofsayt degil)

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,279
İsim
Kadir
gözünün önünde torreira kırmızı kartlık hareket yapıyor vermiyor
barıs alper adamın yüzüne veriyor faul dahi vermiyor
demirbay iki adamı resmen dövdü ikisinde de hakem demirbay lehine faul verdi :D
ilk penaltı penaltımsı ikinci gol ofsaytımsı... Varda ki hakemden tutun maçı yöneten hakemin geçmiş maçlarına bakarsanız aslında her sey net...

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
HADİ ORDAN ! TFF, Icardi cezasının maça 7 saat kala açıklanması enteresan. Tedbirsiz sevki de enteresan bir olay.Biraz utanma olur bir takımda biraz utanma BJK maçında bile oynasın diye ittirmeyle şampiyon yapılnaya çalışılan bir klüp var. Siz de biliyorsunuz her şeyi ama kabullenmek istemiyorsunuz fanatikliğinizden dolayı . Mehmet Büyükeşi nin GS kongre üyesi olması bile bu konuları konupşmanın gerekesiz ve boşa nefes tüketimi olduğunu gösterir ama işte eyyyyy.Ligi bitirtmeyiz diyip de tehditler savuran bir takımsınız siz
la olm. 30 tane kamerası olan stadda sadece tribün cekimi ile ceza aldı icardi ne anlatıyon olm sen. ofsayt kararı doğru. ilk penatıyı ben vemezdim TEMAS VAR ama ben vemezdim bence penaltı değil ama fenere lig başında beri böyle kac tane penaltı verildi boşuna ağlama o yüzden. temas var ben vermezdim penatlyı aynı alanyaspor macında ki gibi :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,498
Üyeler
141,588
Son üye
Fazeto
Top Bottom