Neler Yeni

🔥İndirim Galax 4070 Ti Super Ex gamer 32.999₺

4lp_12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alp Rendeci
sadece internet üzerinden alınca mı geçerli oluyor ?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kağan UĞURLU
Aynı fiyata 9 taksite palit olanını almıştım.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,473
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Gürcan AYDIN
Instagram
grcnaydn
Steam
qurc4n
Twitter
grcnaydn
Şu indirimi o kadar bekledim ki... Tam paramın olduğu zamanlar gelmedi gelmedi... Ben de gittim Amerika'dan imzamda profilimde bulunan kartı aldım. Azıcık daha ucuza hem de :) Ama tabi nakit vermek durumunda kaldım o parayı. Bu indirim o zaman olsaydı kredi kartından alıp daha rahat ödeme yapabilirdim...

Aynı fiyata 9 taksite palit olanını almıştım.

Vade farkı var mı yok mu?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kağan UĞURLU
Şu indirimi o kadar bekledim ki... Tam paramın olduğu zamanlar gelmedi gelmedi... Ben de gittim Amerika'dan imzamda profilimde bulunan kartı aldım. Azıcık daha ucuza hem de :) Ama tabi nakit vermek durumunda kaldım o parayı. Bu indirim o zaman olsaydı kredi kartından alıp daha rahat ödeme yapabilirdim...

Vade farkı var mı yok mu?
Pazaramadan almıştım yoktu.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
MUSA
Hemde argibili modeli

günlerdir bu fiyatta bu zaten, ayrıca asla bunu almayın 300 daha koyun yine gaming gen de 33.300e ex gamer değil SG modeli var o daha iyi onu alın, yalnız Bayadır bu fiyattalar bunu bilerek alın 2 haftadır ben görüyorum bu fiyattalar

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Gürcan AYDIN
Instagram
grcnaydn
Steam
qurc4n
Twitter
grcnaydn
günlerdir bu fiyatta bu zaten, ayrıca asla bunu almayın 300 daha koyun yine gaming gen de 33.300e ex gamer değil SG modeli var o daha iyi onu alın, yalnız Bayadır bu fiyattalar bunu bilerek alın 2 haftadır ben görüyorum bu fiyattalar

Fiyat kısmından haberim yok ama arkadaş doğru söylüyor, SG daha iyi.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
ozan başaran
Hemde argibili modeli

hocam https://www.gaming.gen.tr/urun/4138...47uzm6md6mer-2-yil-birebir-degisim-garantili/ bunu almak daha mantıklı olmaz mı ya. 300tl fark var aralarında ama bunun 4. fanı var. 5-6 derece daha soğuk çalışabiliyor

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
MUSA
hocam https://www.gaming.gen.tr/urun/4138...47uzm6md6mer-2-yil-birebir-degisim-garantili/ bunu almak daha mantıklı olmaz mı ya. 300tl fark var aralarında ama bunun 4. fanı var. 5-6 derece daha soğuk çalışabiliyor
dostum 4.fan değil sadece kalite farkı da var, galax ekosisteminde ex gamer = tuf
sg = rog strix diyebiliriz daha kaliteli sg,st gibi galax modelleri ex gamer'a kıyasla daha kaliteli yoksa ex gamer da güzel ben sadece 300 tl fark var verilir bi fark bu bence

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
ozan başaran
dostum 4.fan değil sadece kalite farkı da var, galax ekosisteminde ex gamer = tuf
sg = rog strix diyebiliriz daha kaliteli sg,st gibi galax modelleri ex gamer'a kıyasla daha kaliteli yoksa ex gamer da güzel ben sadece 300 TL fark var verilir bi fark bu bence
bende aynı şekilde düşünüyorum hocam asus tuf ya da rog alacağıma galaxtan alırım aynı performansı asustan daha ucuza veriyorlar

Top Bottom