Neler Yeni

Galax RTX 4070 Ti Super Sg Msi Gaming Plus B650 Wifeye Sığar Mı Acil

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
ozan başaran
hocam anakart ve kasa hakkında ne düşünüyosunuz
bide ram i yükeltmeye gerek var mi cl30 gibi
peki bu sistem 4k da nasıl olur 2k sanki daha iyi gibi
4k yı da 2k yı da açar bu sistem bütçe varsa rami 6000mhz cl30 yapın kasa ise lian li markasının güzel bir kasasıdır fakat radyatör desteğine ve ekran kartı desteğine vs. bakmadım resmi sitelerinden incelerseniz iyi olur. anakart ise msiın nadir fp anakartlarındandır

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
james harden
4k yı da 2k yı da açar bu sistem bütçe varsa rami 6000mhz cl30 yapın kasa ise lian li markasının güzel bir kasasıdır fakat radyatör desteğine ve ekran kartı desteğine vs. bakmadım resmi sitelerinden incelerseniz iyi olur. anakart ise msiın nadir fp anakartlarındandır
hocam mönitörü ona göre alicam ama baktığıma göre 4070ti super 2k da daha iyi performans sağlıyor deniyor 4k 4080super icin daha iyi gibi sanırım
ssd 1tb yapsam sorun olmaz diye düşünüyorum le720 soğutucu icin
cok bir bilgim yok ama sonradan 1tb daha ekleme şansım var midir
yaptiğiniz sistem için teşekkür ederim parcalar da kasa icin uygunsa satin alicam

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
ozan başaran
hocam mönitörü ona göre alicam ama baktığıma göre 4070ti super 2k da daha iyi performans sağlıyor deniyor 4k 4080super icin daha iyi gibi sanırım
ssd 1tb yapsam sorun olmaz diye düşünüyorum le720 soğutucu icin
cok bir bilgim yok ama sonradan 1tb daha ekleme şansım var midir
yaptiğiniz sistem için teşekkür ederim parcalar da kasa icin uygunsa satin alicam
3 taneye kadar ssd takabilirsiniz o anakarta, ben sizin topladıgınız sistemde 2tb ssd var diye öyle yaptım. kasa hakkında pek bir bilgim yok fakat sığar diye düşünüyorum lian li nin kasaları geniş oluyor. almadan önce konu açıp bu sistem alınır mı? diye sorun belki indirimde daha iyi parçalar vardır onları alırsınız şu aralar çok indirim oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,546
Üyeler
156,511
Son üye
Cisseko
Top Bottom