Neler Yeni

🔥İndirim Galax Sonar 01 USB 7.1 Kanal RGB Oyuncu Kulaklığı 419₺ Teknobiyotik

GirayHan

80+ Gold
Agacım halka hizmet halka

Çocuk hasta, başında dururken vatana millete hizmet ediyoruz, yine de beğendiremiyoruz. Engelle geç o zaman
Sen takılma bunlara attığın ürünler arasında güzel indirimler de var onu görmezler ama :D

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Sen takılma bunlara attığın ürünler arasında güzel indirimler de var onu görmezler ama :D
Aga bizim ülkede maalesef meyve veren ağaç taşlanır. Çerçöpü eleyip paylaştım, adamlar ona bile laf ediyorlar. Neyse çoluk çocuk deyip geçiyorum işte...

1717862912476.png

GirayHan

80+ Gold
Aga bizim ülkede maalesef meyve veren ağaç taşlanır. Çerçöpü eleyip paylaştım, adamlar ona bile laf ediyorlar. Neyse çoluk çocuk deyip geçiyorum işte...

Alıntıyı görüntüle

Bana bile laf ediyolar yapacak bişey yok :D heves kırmaktan başka bişey değil 10 indirimden 6'sı iyi ise paylaştığın sorun yok demektir arada bende kaçırıyorum sandalyeden zıplayarak bana da saldırıyolar teşekkür eden olduğu kadar emeği eleştirip beğenmeyen de oluyor sdakjd :D

bi indiriminden faydalandım bu arada teşekkürler.

bu da benim stats:geek:

1717865942731.png

A_TURAN_A

80+ Bronze

Alıntıyı görüntüle
Konu açanları maaşlı çalışan gibi düşünüp laf atıyorlar halbuki farkında değiller kendileri için açıldığının , emek verildiğinin. Ben de eskiden açıyordum toxic insanları görünce bıraktım . Toxiclere rağmen konu açan 3,4 kişi kaldı zaten girayhan ,jhon snow ,teknodahisi felan hll olsun onlarada iyi dayanıyorlar :D

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Doğukan

Alıntıyı görüntüle
kendi işine yarayan bi ürün olmadığı sürece böyle bu tipler hocam umarım şu foruma yaş sınırı gelirde canı sıkılan liseli konulara damlamaz böyle

GirayHan

80+ Gold
Konu açanları maaşlı çalışan gibi düşünüp laf atıyorlar halbuki farkında değiller kendileri için açıldığının , emek verildiğinin. Ben de eskiden açıyordum toxic insanları görünce bıraktım . Toxiclere rağmen konu açan 3,4 kişi kaldı zaten girayhan ,jhon snow ,teknodahisi felan hll olsun onlarada iyi dayanıyorlar :D
sen her zaman verilen emeği gören bir forum üyesisin kendi adıma sana teşekkür ediyorum bende :peepokalp:

Top Bottom