Neler Yeni

Galaxy A50 durduğu yerde kapanmış

+
Root olmadan yapamazsın. Bununla uğraşmak uzun sürebilir. Normal fabrika ayarlarına dönmek dışında başka bir yolu yok.

Yine de hemen sıfırlama yapmayın, merak ettim o "yeninden başlatıldı" yazısını. Resmini çekip atabilir misiniz?
Hocam,telefonu normal olarak kendimiz yeniden başlattığımız vakitte o yazı çıkıyor.Ayrıca normal kullanırken cihazda bu dediklerim olmuyor,kullanmadığım vakit kenarda dururken oluyor.

Müşteri temsilcisi ayarlardaki sıfırlama yerinde bulunan,Tüm ayarları sıfırla seçeneğini uygulamamı istedi.Bu tam anlamıyla ne yapıyor acaba?
Güvenlik ayarlarını,
Dil ayarlarını,
Kişisel veriler,
Hesaplar,
İndirilen uygulamalar için ayarlar
şeklinde belirtilmiş.

Bunu yapmalı mıyım?

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Müşteri temsilcisi ayarlardaki sıfırlama yerinde bulunan,Tüm ayarları sıfırla seçeneğini uygulamamı istedi.Bu tam anlamıyla ne yapıyor acaba?
Güvenlik ayarlarını,
Dil ayarlarını,
Kişisel veriler,
Hesaplar,
İndirilen uygulamalar için ayarlar
şeklinde belirtilmiş.

Bunu yapmalı mıyım?
İşe yarayacağını sanmıyorum. Yine de deneyebilirsiniz.

Varsayılan yani cihazı ilk aldığınızdaki ayarlara geri dönecek, herhangi bir veri kaybı olmayacak.
Bu bahsettiğiniz hangisi için acaba tam olarak hocam?
Tüm ayarları sıfırla seçeneğinden mi bahsediyorsunuz, yoksa Fabrika ayarlarına dön seçeneğinden mi?

Son düzenleme:

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Bu bahsettiğiniz hangisi için acaba tam olarak hocam?
Tüm ayarları sıfırla seçeneğinden mi bahsediyorsunuz, yoksa Fabrika ayarlarına dön seçeneğinden mi?
Tüm ayarları sıfırlayın. Fabrika ayarlarına dönmek fotoğrafları, uygulamaları ve diğer medya ögelerini de siler.

Tüm ayarları sıfırlayın. Fabrika ayarlarına dönmek fotoğrafları, uygulamaları ve diğer medya ögelerini de siler.
Hocam,fabrika ayarlarına sıfırlamak daha garanti bir yöntem.
Ben fotoğraf vs. yedek alırım,sorun değil.
Yeter ki daha iyi bir sonuç olsun.
Peki bu tüm ayarları sıfırlamak neleri silecek,biliyor musunuz?

Ayrıca bu sorunları Samsung forumunda da gördüm,buyrun linkleri;

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Örneğin telefon kutudan ilk çıktığında, otomatik parlaklık, NFC, Bluetooth gibi özellikler aktiftir. Siz sonradan bu gibi ayarları kendinize göre özelleştirirsiniz. Tüm ayarları sıfırlamak sizin yaptığınız bu gibi değişiklikleri tekrardan eski yani kutudan ilk çıktığı zaman ki haline çevirir.

Örneğin telefon kutudan ilk çıktığında, otomatik parlaklık, NFC, Bluetooth gibi özellikler aktiftir. Siz sonradan bu gibi ayarları kendinize göre özelleştirirsiniz. Tüm ayarları sıfırlamak sizin yaptığınız bu gibi değişiklikleri tekrardan eski yani kutudan ilk çıktığı zaman ki haline çevirir.
Kullanıcı verileri diye bahsettiği şey nedir peki hocam?
Fotoğraf,rehber vs. silmeyecek değil mi bu işlem?

Tüm ayarları sıfırlamak dediğim gibi veri kaybına yol açmaz. Sıkıntı olmaz yani.
Hocam farklı bir ayarı değiştirmese bari bu uygulama,sonra uğraştırmasın beni.
Bi de cihazda antivirüs veya arka planda çalışmasını sürdüren uygulama varsa bundan da olabilir demişti bir temsilci.
Cihazda aktif olarak kullandığım Kaspersky Internet Security antivirüsü bugün sildim,deneyeyim mi sizce hocam?Yine yapacak mı diye

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Hocam,fabrika ayarlarına sıfırlamak daha garanti bir yöntem.
Ben fotoğraf vs. yedek alırım,sorun değil.
Yeter ki daha iyi bir sonuç olsun.

Ayrıca bu sorunları Samsung forumunda da gördüm,buyrun linkleri;

Servise ver telefonu garantide baksınlar

Top Bottom