Neler Yeni

Galaxy Buds 2 nasıl, iPhone 11 ile sorun çıkarır mı?

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alkame
Baya kaliteli olduğunu biliyorum ben de almayı düşünüyorum. İphone 11 ile sorun çıkartmaz ama belki samsungla entegre olan bazı özelliklerini kullanamayabilirsin. Üşendiğimden almıyorum senelerdir de ilginçtir fiyat aşağı yukarı böyle

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Can BOZKURT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Baya kaliteli olduğunu biliyorum ben de almayı düşünüyorum. İphone 11 ile sorun çıkartmaz ama belki samsungla entegre olan bazı özelliklerini kullanamayabilirsin. Üşendiğimden almıyorum senelerdir de ilginçtir fiyat aşağı yukarı böyle
Mi Buds 3 Lite vesair 3/1 fiyatında neredeyse ancak en küçüğünü almaya çalışıyorum hem genel hayatımda hem de iş de kullanabilmek adına

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alkame
Bütçede sıkıntım olsa Mi Buds alırdım ama 1300 tl vermekte sıkıntım yoksa da kesinlikle samsung alırım

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Can BOZKURT

YazılımKafa

80+ Silver
Kullandım. iPhone 11 ile sorun çıkarmaz ama uygulamasını kullanamazsın. Önce android bir telefonda uygulama ile eşleştirirsin. Dokunmatik ayarlarını vs ayarlarsın. Sonra kullanırsın. Sadece Samsung telefonlarda kullanılan 2-3 özellik var. Biri 360 derece ses. Diğerlerini şuan hatırlamıyorum.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Can BOZKURT
Kullandım. iPhone 11 ile sorun çıkarmaz ama uygulamasını kullanamazsın. Önce android bir telefonda uygulama ile eşleştirirsin. Dokunmatik ayarlarını vs ayarlarsın. Sonra kullanırsın. Sadece Samsung telefonlarda kullanılan 2-3 özellik var. Biri 360 derece ses. Diğerlerini şuan hatırlamıyorum.
360 Derece ses dediğin misal müzikde ses soldan geliyor onu soldan vermez mi bana iPhone da

YazılımKafa

80+ Silver
360 Derece ses dediğin misal müzikde ses soldan geliyor onu soldan vermez mi bana iPhone da
Sadece sol sağ verir. Yani müzikte öyle sıkıntı yok. Diyelim 7.1 kulaklığın var ama normal olarak kullanıyorsun. Onun gibi

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Can BOZKURT
Sadece sol sağ verir. Yani müzikte öyle sıkıntı yok. Diyelim 7.1 kulaklığın var ama normal olarak kullanıyorsun. Onun gibi
Sabah sabah anlamadım şimdi soldan gelen sesi bana soldan verir mi vermez mi :D

YazılımKafa

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,119
Üyeler
157,334
Son üye
risantechno