Neler Yeni

Çözüldü✓ Galaxy Buds 2'si olan biri yardım edebilir mi?

asliaral

80+
Merhaba

Galaxy Buds 2 aldim ama ispatlayamadigim bir sorunu oldugunu dusunuyorum. Emin olmak istiyorum.

Telefonum Samsung ve kendi ses kayit programi Samsung ses kaydedici ile, bombos bir odada kayit aliyorum. Ve arkadan cizirtimsi sanki bahce bortu bocek sesi gibi bir ses geliyor.

Bunu, bana yardimci olmasi icin deneyebilecek bir hayirsever var mi acaba?

Telefondan kayit aldigimda, sadece normal dip ses geliyor. Kablolu kulaklik da ayni.

Ama bu kulaklik boyle.

Onun disinda muzik dinlerken vb sorun yok.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Merhaba

Galaxy Buds 2 aldim ama ispatlayamadigim bir sorunu oldugunu dusunuyorum. Emin olmak istiyorum.

Telefonum Samsung ve kendi ses kayit programi Samsung ses kaydedici ile, bombos bir odada kayit aliyorum. Ve arkadan cizirtimsi sanki bahce bortu bocek sesi gibi bir ses geliyor.

Bunu, bana yardimci olmasi icin deneyebilecek bir hayirsever var mi acaba?

Telefondan kayit aldigimda, sadece normal dip ses geliyor. Kablolu kulaklik da ayni.

Ama bu kulaklik boyle.

Onun disinda muzik dinlerken vb sorun yok.
Deneyeceğim haber ederim.

asliaral

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Unutmuşum şimdi denedim.
Galaxy s22 ve buds 2 ile denedim. Hem normal telefon mikrofonu hem de buds 2 mikrofonu ile kayıt aldım boş sessiz bir ortamda ve ikisi de aynı şekilde kayıt aldı. Bahsettiğiniz sesler yok buds 2 ile olan kayıtta.
Cok tesekkur ederim. Urunu iade icin islem baslatacagim.

asliaral

80+

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Cozum olarak kapatmistim. Ayrica baska bir islem de mi var acaba?
Unutmuşum şimdi denedim.
Galaxy s22 ve buds 2 ile denedim. Hem normal telefon mikrofonu hem de buds 2 mikrofonu ile kayıt aldım boş sessiz bir ortamda ve ikisi de aynı şekilde kayıt aldı. Bahsettiğiniz sesler yok buds 2 ile olan kayıtta.
Bu yazdığım mesajın altında veya yanında en iyi cevap olabilir ona basabilirsiniz

asliaral

80+
Top Bottom