Neler Yeni

Galaxy Buds3 Pro alınır mı?

AtaEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ata emir şimşek
ben mi kullanmadım kankam :D ahahahhahahaha ulan be :D sadece şuna bak ve sessizce haksız olduğunu kabul edip uzaklaş bro
Mesaj otomatik birleştirildi:

samsung sadece fakir dar bütçeli insanların parası yettiği için kendini almak zorunda bırakan yazılımıyla donanımıyla tamamen çöp olup kullanıcıya bütçe dostu diye tanıtılıp kullandıkça şişen satmaya çalışdıkça piyasası biten şarj ettikçe eriyen bir telefondur kimse kusura bakmayın her cihazında kullandım evet param bol kullandım samsungu da bu acaba ön yargı mı diye meraktan en üst cihazlarını aldım kullandım apple'da öyle fanboyu değilim her şey ortada kimse ağlamasın agalar bu durum böyle elinize 13 pro üstü bir telefon alırsanız ne demek istediğimi anlarsınız her şey öyle 11 almakla 12 almakla düz model kullanmakla olmuyor :D neyse ne anlatıyom seviyem düştü baysss
Airpods pro 2 ile aynı fiyata satılıyor anca fakir insanlar alır diye yorum yapıyorsun. Teknoloji meraklısı olan bir insan alıp denemek istiyor belki toxiclik yapıp heves kırmaya ne gerek var ?

Frkan26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Furkan
Airpods pro 2 ile aynı fiyata satılıyor anca fakir insanlar alır diye yorum yapıyorsun. Teknoloji meraklısı olan bir insan alıp denemek istiyor belki toxiclik yapıp heves kırmaya ne gerek var ?
Teşekkür ederim

Lian_GR

80+
evet fakir insanlar alır ve onunla yetinip senin gibi sağda solda övmek için yırtınırlar doğrulamışsın beni teşekkürler :D

AtaEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ata emir şimşek
evet fakir insanlar alır ve onunla yetinip senin gibi sağda solda övmek için yırtınırlar doğrulamışsın beni teşekkürler :D
Paran ile hava atmak dışında farklı bir özelliğin yok büyük ihtimalle. Laf anlatmaya gerek yokmuş.

Teşekkür ederim
İnsanlar iletişimsizlik ve böylelerine öyle bir alıştı ki normal bir cevap alınca şaşırıyor. Güzel kulaklığa benziyor testleri paylaşıldıktan sonra alınabilir gibi duruyor. Şimdiden hayırlı olsun .D

Frkan26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Furkan
Paran ile hava atmak dışında farklı bir özelliğin yok büyük ihtimalle. Laf anlatmaya gerek yokmuş.

İnsanlar iletişimsizlik ve böylelerine öyle bir alıştı ki normal bir cevap alınca şaşırıyor. Güzel kulaklığa benziyor testleri paylaşıldıktan sonra alınabilir gibi duruyor. Şimdiden hayırlı olsun .D
Hocam zaten ilk gün sipariş verdim 19 unda kargolanacak cihaz. Ama iptal etme hakkım da var o yüzden bir araştırma fikir almaya çalışıyorum. Yani zengin değiliz 7 lira az para değil bir kulaklık için farkındayım. Fakat uzun vade değişmeden kullanacağım kulaklığı. Millet diyor o paraya sennhiser gibi ses konusunda profesyonel cihazlar alınır, haklılar çok şükür illaki bilmediğimiz şeyler var ama cahil de değiliz. Herkes kötü yorumunu kendine saklasın, burda arkadaşça fikir alış verişi yapıyoruz. Kimse parasıyla ovunmesin yani. Şahsi fikrimi de soyliyim Apple marka cihazları gram sevmiyorum neden mi cihazı adam gibi kullanamıyorsun browserdan bisiy indirip kuramiyorsun, veri aktarımı cihazlar arası sıkıntılı, kişiselleştirme 0. Arkadaş gitsin Apple 15 e jailbreak atsın atabiliyorsa sonra kök dosyalara erişsin. Anca para gösterisi bir cihaz Apple, masaya koyacak ben zenginim param var diyecek. Başka bir esprisi yok şahsi fikrimce :)

Starlex

80+ Silver
İçinde samsung yazan hiç bir şey alınmaz fakirler kendini avutur ve fanboyluğunu yapıp geçer konuya mute attım boşa linçleyip haha atmayın :D hadi eyw
Klasik apple fanboyu fakire para vermişler gitmiş apple almış 🤣

Adam kendini biliyor hacı benim anlatmama bile gerek yokmuş

Lian_GR

80+
Klasik apple fanboyu fakire para vermişler gitmiş apple almış 🤣

Adam kendini biliyor hacı benim anlatmama bile gerek yokmuş
senden zengin ve daha güzel bir hayatım olduğu kesin 1067 mesajlı birey :D

Starlex

80+ Silver
senden zengin ve daha güzel bir hayatım olduğu kesin 1067 mesajlı birey :D
Koçum benim telefon veya bilgisayar sistemiyle zengin olunuyorsa ben almayayım burda zenginlik yarışınada girmeyecem benim dedem zaten ağaydı antalya havaalanı taraflarında gerisine sen bak

Lian_GR

80+
Koçum benim telefon veya bilgisayar sistemiyle zengin olunuyorsa ben almayayım burda zenginlik yarışınada girmeyecem benim dedem zaten ağaydı antalya havaalanı taraflarında gerisine sen bak
Telefon sistem falan geç bindiğim arabyı nerede biliyorsun ? :D sen niye ağlıyon ki çimene dokun para falan kazan gerçi ryzen 31200 ŞOALDFMJADŞFMADLŞFMADFLŞ 970 FALAN KANZİİİİ PARA PARA ADŞFLMADFŞADNMFOADŞNMFOMADLŞNMFMADOŞMLFNMAD Yaaa aynı seviyede bile değiliz bebişsu çaktım engeli öptüm kaçtım sen karın ağrınla uğraş dur YANMIŞ YANMIŞŞŞŞŞ :D

Starlex

80+ Silver
Telefon sistem falan geç bindiğim arabyı nerede biliyorsun ? :D sen niye ağlıyon ki çimene dokun para falan kazan gerçi ryzen 31200 ŞOALDFMJADŞFMADLŞFMADFLŞ 970 FALAN KANZİİİİ PARA PARA ADŞFLMADFŞADNMFOADŞNMFOMADLŞNMFMADOŞMLFNMAD Yaaa aynı seviyede bile değiliz bebişsu çaktım engeli öptüm kaçtım sen karın ağrınla uğraş dur YANMIŞ YANMIŞŞŞŞŞ :D
3 katlı evimden selamlar özel geçelim fotoğraflarını atayım canım hadi öptüm iphone ile zengin olan çocuk

BabaVoss7

80+ Silver
Sonuna kadar haklısın. Samsung cihaz dışında kullanmak gerçekten dezavantaj. Bende sadece Samsung cihazda kullanacağım. Kulaklık gördüğüm kadarı ile çift sürücülü Tweeter ve woofer var. Kisisellestirilebilir eq var. Buds2 pro ile gerçekten bir fark var aralarında ama fiziksel olarak denemeden birsey diyemeyeceğim Bende fiyat farkı açısından.

Apple fanboyu musun yoksa sende. Bence telefon kullanmayı bilmeyen insanlar Apple kullanıyor gösteriş olsun Apple olsun. Android cihazı telefonu dibine kadar kullanan insanlar alır. Yani size birsey demeye dilim varmıyor. Renkler ve zevkler tartışılmaz.
bırak knk yine gelmiş apple fanboyu bana özelden sallamıştı bu veled önceden beri samsung sövücülük yapıyo üşenmeyip sadece XD

rosexy_th

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus
Knk sen ne yaşiyorsun? Evde pc de çalışa çalışa beynin yanmış herhalde. Senden zengin adama hava hava atıp 😀 kendinin sadece iPhone 😀 alman bunla övünmen 😀 dediğin sorunlari orta segment 😀 samsung telefonla bile yaşamadım 😀 bu emoji ne 😀 kendinin havalı olduğunu mu saniyorsun velet 😀 benim param var ve 14 pro max yerine s24 ultra almayı tercih 😀 ediyorum fakir değilim 😀 apt*l da değilim 😀 isteyen istediğini alır adamlar 😀 buds 3 pro alınır mi diye soruyor sen konudan alakasız şeyler 😀 yaziyorsun kanzi 😀 1 yıldır buds 2 pro kullaniyorum sadece bir 😀 kere servise gidip değişildi 😀 ve hiç sorun da çıkarmadı 😀 sen apple fanboyluğuna devam et millete de narsistliğini göster kudur 😀 YANMIŞ YANMIŞ JDJSXXJHXXHZXHX

Top Bottom