Neler Yeni

Galaxy S23 mü alayım Iphone 13 mü?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet
Biliyorum bu soru defalarca kez soruldu ancak istek ve ihtiyaçlarıma göre sizlerden tavsiye almak istedim.

Telefonda oyun oynayan birisi değilim.

Sosyal medya uygulamalarını çok sık kullanıyorum ve sürekli fotoğraf/video çekimi gerçekleştiriyorum. S23'ün kamerasında problemler olduğu söyleniyordu. Bu problemler çözüldü mü yoksa kamerasındaki problem donanımsal mı?

Telefonu aldıktan sonra 4 sene kullanmam gerekecek. 4 sene boyunca sorunsuz ve güncelleme desteği kesilmeden kullanabileceğim bir cihaz olmalı.

Şarj konusu çok mühim değil ancak günü çıkarabilecek bir cihaz olmalı.

Siz olsanız hangi cihazı tercih ederdiniz? Iphone fiyatlarına zam geldi ancak hâlâ 24 bin liraya Iphone 13 satan yerler mevcut. Telefonu 2 gün içerisinde satın alacağım.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Note 20 Ultra kullanıyorum açıkcası iphone 13 e geçmek istiyorum açıkcası Camera ilk aldığımda gayet güzeldi 5 kere yazılım güncellemesi geldi bir kaç kamera özelliği kullanılamaz hale geldi ve eskisi gibi tat vermemeye başladı. Ekran süresi kısaldı , ekran ile batarya dengesi yok denecek kadar 6,9 inç ekranı var 4500 bataryası var mühendis değilim ama sık kullanımda cidden 4 -5 saatte tahminimce bitiyor. 5 saati hiç göremedim ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Note 20 Ultra kullanıyorum açıkcası iphone 13 e geçmek istiyorum açıkcası Camera ilk aldığımda gayet güzeldi 5 kere yazılım güncellemesi geldi bir kaç kamera özelliği kullanılamaz hale geldi ve eskisi gibi tat vermemeye başladı. Ekran süresi kısaldı , ekran ile batarya dengesi yok denecek kadar 6,9 inç ekranı var 4500 bataryası var mühendis değilim ama sık kullanımda cidden 4 -5 saatte tahminimce bitiyor. 5 saati hiç göremedim ama
Hocam özellik olarak bakınca Galaxy S23 çok daha üstün Iphone 13'den.

Ama dediğiniz gibi android cihazlar nedense eskidikçe tat vermemeye başlıyor. Benim gönlüm Iphone 13'den yana ama yine de arkadaşlardan fikir almak istedim. Teşekkür ediyorum yorumunuz için.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,902
İsim
Bilal Tepe
Hocam özellik olarak bakınca Galaxy S23 çok daha üstün Iphone 13'den.

Ama dediğiniz gibi android cihazlar nedense eskidikçe tat vermemeye başlıyor. Benim gönlüm Iphone 13'den yana ama yine de arkadaşlardan fikir almak istedim. Teşekkür ediyorum yorumunuz için.
14 pro Max kullandım satıp s23 aldım :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14 pro Max kullandım satıp s23 aldım :)
Neden peki hocam? Iphone'un en güncel ve en güçlü cihazı olan 14 Pro Max'de beğenmediğiniz/memnun kalmadığınız kısımlar neydi? Paylaşabilirseniz çok sevinirim.

S23 ile kıyasladığınızda hangisini daha çok beğendiniz ve sebepleri neydi?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,902
İsim
Bilal Tepe
Neden peki hocam? Iphone'un en güncel ve en güçlü cihazı olan 14 Pro Max'de beğenmediğiniz/memnun kalmadığınız kısımlar neydi? Paylaşabilirseniz çok sevinirim.

S23 ile kıyasladığınızda hangisini daha çok beğendiniz ve sebepleri neydi?
1. Olarak aşırı ağır ve cihaz ele hiç oturmuo 2.sorun WhatsApp gibi uygulamalarda pencere küçültme zoom derste zoom pencere küçültüp Google veya whatsap veya oyuna girememe sorunu 3. Olarak kullanımı kolay gelmedi bana s23 şahsen çok çok beğendim 14pro Max a göre

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Aralık’tan beri 13 kullanıyorum pil %100. Bi sorun yok. MG-42 hesabı.

Fatih534

80+ Bronze
Aldığın Zaman Aldığın Malın Değeri Düşmesin İphone Al Geç Altın Gibi Telefon

KnightDavion

80+ Bronze

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
C.S.
Daha hala Iphone 6s kullananlar var 13 nasıl eskidi 😅 Türkiye’de Iphone 13 bi 5-6 sene daha eskimez.
ona bakarsan bir aile büyüğümüzde iphone 5 var, köyde ismail dayıda 4 var. Yine, Benim ikinci telefonum 5s. Memnundur kullanır. İşini görüyordur, kullanır. Kullanım ömrü açısından söylemiyorum, sıfır olarak alınmaz diyorum. Ancak iphone 15'e şurada 4 ay kaldı. 4 ay sonra artık 2 nesil eskiyecek bir cihaz alınmaz. Biraz daha para koyup 14 alınırsa, hem daha uzun kullanılır, hem de değer kaybı uzun vadede daha az olur.

Top Bottom