Neler Yeni

Öneri Uzun kullanım için iphone 13 vs Samsung s23

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Selamlar bir kaç gün önce konu açmıştım ve açtığım konu üzerine samsung galaxy s23 almayı düşünüyorum. Fakat araştırmaya devam ettikçe kafam karışıyor o yüzden son kez sormak istiyorum
eN az 4-5 sene kullanım için hangi telefonu almalıyım
Samsung galaxy S23 vs İphone 13

Yardımlarınızı
bence 13,5 6 yıl rahat götürür ben iphone 7 kullanıyorum herhangi bir sorun yok,sadece şarjı çok hızlı bitiyor onun dışında sorunum yok bende 13 pro max e geçiceğim apple fanboy u olduk android telefon kullanamıyorum

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Mustafa Çelikörs
bence 13,5 6 yıl rahat götürür ben iphone 7 kullanıyorum herhangi bir sorun yok,sadece jarjı çok hızlı bitiyor onun dışında sorunum yok bende 13 pro max e geçiceğim apple fanboy u olduk android telefon kullanamıyorum
vallahi öyle hocam ya anormal bir şekilde uzun dayaniyor ios

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
vallahi öyle hocam ya anormal bir şekilde uzun dayaniyor ios
Yani uzun kullanım açısından kesinlikle iphone öneririm modelinin bir önemi yok ben 7 kullanıyorum hala sapa sağlam 32gb bile yetiyor bana, fotoğraf çekmiyorum oyun oynamıyorum yetiyor yani, ben olsam 128gb + icloud alırım 256 bana göre gereksiz geliyor yinede siz bilirsiniz

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Mustafa Çelikörs
Yani uzun kullanım açısından kesinlikle iphone öneririm modelinin bir önemi yok ben 7 kullanıyorum hala sapa sağlam 32gb bile yetiyor bana, fotoğraf çekmiyorum oyun oynamıyorum yetiyor yani, ben olsam 128gb + icloud alırım 256 bana göre gereksiz geliyor yinede siz bilirsiniz
128 düşunüyorum hocam

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Top Bottom