Neler Yeni

Galaxy Watch 6 sorunum var lütfen yardım edin yardım edene kız ayarlanır:D

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
Çoklu Konu, Spam
Evet bu kaç oldu bilmiyorum ama herhalde bi 5. yazışım falan bu mesajı okuyan arkadaş Allah aşkına bir yardım edin ya vallahi kızla nasıl konuşulur desem 40 kişi bir anda cevap verir ekte sorunu paylaşıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sorun günde bi 5 kere oluyor ilk başta aldığımda sorun yoktu telefon poco X6 pro

Hadi ama beyler ya lütfennnm

Ekler

• Screenshot_2024-03-13-21-01-25-743_com.samsung.wearable.watch6plugin-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-13-21-01-25-743_com.samsung.wearable.watch6plugin-edit.jpg
    175.7 KB · Hit: 40

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,816
İsim
Can BOZKURT
Evet bu kaç oldu bilmiyorum ama herhalde bi 5. yazışım falan bu mesajı okuyan arkadaş Allah aşkına bir yardım edin ya vallahi kızla nasıl konuşulur desem 40 kişi bir anda cevap verir ekte sorunu paylaşıyorum

Bu sorun günde bi 5 kere oluyor ilk başta aldığımda sorun yoktu telefon poco X6 pro

Google play e girip verileri ve ön belleği sıfırla tekrar giriş yap vs.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu nereden yapacam kanka lütfen söyle o zaman olur mu saate yansır mı

Master_88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Harun Seyhan

Saati fabrika ayarlarına döndür yani sıfırla. İlk kurulumu İngilizce yap sonra menü içerisinden Türkçe seç. Bu şekilde bir dene bakalım.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
Saati fabrika ayarlarına döndür yani sıfırla. İlk kurulumu İngilizce yap sonra menü içerisinden Türkçe seç. Bu şekilde bir dene bakalım.
Olur inşallah

Reis olmadı mal aynı mal

Son düzenleme:

Master_88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Harun Seyhan
Olur inşallah

Reis olmadı mal aynı mal
Olur inşallah

Reis olmadı mal aynı mal
Şurada bir şeyler var hocam bir kurcala istersen. Bunun dışında internette pek bir bilgi yok malesef. Eğer yine olmazsa telefonda ayarlar kısmından uygulamalara gidip google play sekmesinden google play verilerini ve önbelleğini silip bir tekrar dene olmadı. Eğer bu şekilde de olmuyorsa ya telefonda ya da saatin bluetooth bağlantısında bir sıkıntı vardır. Garanti varsa bir şansını dene olmadı.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
Şurada bir şeyler var hocam bir kurcala istersen. Bunun dışında internette pek bir bilgi yok malesef. Eğer yine olmazsa telefonda ayarlar kısmından uygulamalara gidip google play sekmesinden google play verilerini ve önbelleğini silip bir tekrar dene olmadı. Eğer bu şekilde de olmuyorsa ya telefonda ya da saatin bluetooth bağlantısında bir sıkıntı vardır. Garanti varsa b

Şurada bir şeyler var hocam bir kurcala istersen. Bunun dışında internette pek bir bilgi yok malesef. Eğer yine olmazsa telefonda ayarlar kısmından uygulamalara gidip google play sekmesinden google play verilerini ve önbelleğini silip bir tekrar dene olmadı. Eğer bu şekilde de olmuyorsa ya telefonda ya da saatin bluetooth bağlantısında bir sıkıntı vardır. Garanti varsa bir şansını dene olmadı.
Desteğin için çok sağol kankam ne saatte ne telefonda o Samsung'un ağızımı doldura doldura güzel laflar ediceğim uygulamasında sıkıntı var bak sana şu anda söyliyeyim telefon bağlı ama hala bağlı gözükmüyor uygulamada dur bekle resim atayım

Hala aynı ***** uygulama

Ekler

• Screenshot_2024-03-13-23-34-00-035_com.samsung.wearable.watch6plugin-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-13-23-34-00-035_com.samsung.wearable.watch6plugin-edit.jpg
    283.8 KB · Hit: 14
  • Screenshot_2024-03-13-23-33-40-134_com.android.settings-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-13-23-33-40-134_com.android.settings-edit.jpg
    196 KB · Hit: 10

Master_88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Harun Seyhan
Desteğin için çok sağol kankam ne saatte ne telefonda o Samsung'un ağızımı doldura doldura güzel laflar ediceğim uygulamasında sıkıntı var bak sana şu anda söyliyeyim telefon bağlı ama hala bağlı gözükmüyor uygulamada dur bekle resim atayım

Hala aynı ***** uygulama
Anladım hocam şu anlık başka yapılacak bir şey yok gibi. Belki uygulama güncellenince düzelir. Eğer yardımcı olacaksa ben de Xioami Amazfit kullanıyorum. Bir ara saate gelen güncelleme ile dili İspanyolca olmuştu. Saatin içinden ve telefon uygulamasından dili değiştiremiyordum. Yaklaşık iki hafta bu şekil kullandım baktım artık olacak değil. Xioami'nin resmi sitesinden mail atmıştım iki sonra geri dönüş yaptılar ve sorunu yeni bir güncelleme ile çözmüşlerdi. Sende sorununu Samsung'a mail atarak bir sormayı dene olmadı belki bir çözüm bulurlar. Şu anlık aklıma başka bir şey gelmiyor malesef.

Top Bottom