Neler Yeni

GamaKay MK61 Vs Rampage Parvus

charneL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Kovan
tabii ki değer en basitinden rampagein switchi bozulursa çöpe atmak zorunda kalacaksın ki cherry mxte başıma geldi en azından 6 ay olduğu için iade aldım mk61i 3 haftadır kullanıyorum çok memnunum switchi bozulursa da üzülmem en azından çıkarıp değiştirebiliyorum zaten
Konuyu tekrardan canlandırıcaz ama switch bozulursa neden çöpe atmak zorundasın? Hotswap olmaması switchlerin değiştirilmeyeceği anlamına gelmiyor.

Mr. Teddy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren
Bu bir soru bile olamaz. Çöp Rampage ile MK61'i kıyaslayamazsınız. Tartışmaya kapalı bir şekilde MK61 diyorum. RK61 alınabilirse tercihim o daha iyi olacaktır.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Ahmet Şeker
Konuyu tekrardan canlandırıcaz ama switch bozulursa neden çöpe atmak zorundasın? Hotswap olmaması switchlerin değiştirilmeyeceği anlamına gelmiyor.
evet hotswap olmayanlarda değiştirilebilir ama klavyeyi tamamen söküp lehimle uğraşmak lazım bilgisi az olan biri için çöp yada garanti kısacası. ben garantiye verdim mesela hotswapta bozulsa bile kullanmadığım bi tuşla değiştiririm switchi yoluma bakarım. sadece o da değil ikisinede bütçe varsa arada çok fazla kalite farkı var switch kalitesinden tutun tuşların kasanın kalitesine kadar fark ediyor sonuçta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,045
Üyeler
156,877
Son üye
Luzy
Top Bottom