Neler Yeni

Game garajdan sistem alan varmı

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Ömer
Game garajdan sistem almayı düşünüyorum acaba sistemin montajını biz kendimizmi yapıyoruz yoksa onlarmı yapıyor birde ürün kutularının hepsini yolluyorlarmı yoksa kutularını göndermiyorlarmı

murat eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
murat eren dikmener
Game garajdan sistem almayı düşünüyorum acaba sistemin montajını biz kendimizmi yapıyoruz yoksa onlarmı yapıyor birde ürün kutularının hepsini yolluyorlarmı yoksa kutularını göndermiyorlarmı
hocam arkadaşıam ordan pc almıştık alıcanız pc yi kurup gönderiyorlar sadece ekran kartı kutuda gönderiyorlar onuda siz kendiniz takıyorsunuz kutuları da yannında gönderiyorlar

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,605
İsim
Hacı
Kutuların Hepsini yolluyorlar ve ister siz ister onlar yapıyor. Arayıp haber vermemiz yeterli.
Güvenilir firmadır. Sattıklarının arkasında dururlar.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kutuların Hepsini yolluyorlar ve ister siz ister onlar yapıyor. Arayıp haber vermemiz yeterli.
Güvenilir firmadır. Sattıklarının arkasında dururlar.
Aramaz isek bizmi kuruyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende gaming genden alacağım bi problem çıkmaz değil mi
Yok hocam gaming gen güvenilir site onu araştırmıştım 2 sıkıntısı var kablolamaya önem vermiyorlar ve kargo biraz geç geliyor

TheRock01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cumali Kıbrıs
Aramaz isek bizmi kuruyoruz

Yok hocam gaming gen güvenilir site onu araştırmıştım 2 sıkıntısı var kablolamaya önem vermiyorlar ve kargo biraz geç geliyor
Nasıl kargolamaya önem vermiyorlar ya şimdi aklıma takıldı

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kargolamaya değil hocam kablolamaya arka taraftaki kablolar biraz karmaşık duruyor

Kargolamaya değil hocam kablolamaya arka taraftaki kablolar biraz karmaşık duruyor
Yani ön tarafta herhangi bir şey gözükmüyor sadece arka kapağı açtığınız zaman kötü duruyor ama pekte kafaya takılacak bir şey değil düzen ve dizayn takıntınız yoksa

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Ensar
Gerekli kutuları gönderiyorlar, hazır sistem alırsanız montajı onlar yapıyor. Daha önce sistem almıştım memnun kaldım.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
Çağatay
İşlemci ve ram tray olabiliyor aldığınız modelde öyle ise onların kutusu olmaz. Onun dışında tüm parçaların kutusu oluyor. Genelde ram ve işlemcinin de kutusu çıkıyor ama oldu ki sizinkinde çıkmadı sorun edilecek bir şey değil. Sistem kurulumu yapıp gönderiyorlar. Ekran kartını takılı göndermiyorlar onu kendiniz takacaksınız. Genel olarak güzel paketliyorlar ürünü. Kablolama konusunda genelde tüm firmalar umursamaz. Yarım saat uğraşırsınız düzeltirsiniz.

TheRock01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cumali Kıbrıs

Yani ön tarafta herhangi bir şey gözükmüyor sadece arka kapağı açtığınız zaman kötü duruyor ama pekte kafaya takılacak bir şey değil düzen ve dizayn takıntınız yoksa
Peki kargo çok mu geç geliyor

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Ömer
İşlemci ve ram tray olabiliyor aldığınız modelde öyle ise onların kutusu olmaz. Onun dışında tüm parçaların kutusu oluyor. Genelde ram ve işlemcinin de kutusu çıkıyor ama oldu ki sizinkinde çıkmadı sorun edilecek bir şey değil. Sistem kurulumu yapıp gönderiyorlar. Ekran kartını takılı göndermiyorlar onu kendiniz takacaksınız. Genel olarak güzel paketliyorlar ürünü. Kablolama konusunda genelde tüm firmalar umursamaz. Yarım saat uğraşırsınız düzeltirsiniz.
İşlemci tray gelir diye düşünüyorum çokta önemli değil zaten soğutucu alırım o problem değil

lusive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
sekss
Okuma yazman varsa Game Garaj'ın sitesinden herhangi bir hazır sistem bilgisayarın açıklama kısmına bakman yeterli gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,483
Üyeler
149,739
Son üye
CanGöll_0
Top Bottom