Neler Yeni

Game garajdan sistem alan varmı

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
Ortalama düşüncem 3-4 güne gelir senin için konu açarım ya da dm üzerinden vs ya da konu üzerinden belirtirim hatırlatırsın
Tmmdır hocam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her şeyleri satana kadar çünkü, satın aldıktan sonra ilgilenmiyorlar kusurlu gelen sıfır malı bile değiştirmiyorlar yenisiyle öyle diyeyim.
Hocam benim bildiğim piyasada zaten 1 2 tane düzgün sattıktan sonra ilgilenen firma var. Yani yapacak başka bir şey kalmıyor

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
apu sistemi ordan almıstım 7k ya iyi şekilde geldi 1 hafta içinde memnunum

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Tmmdır hocam teşekkürler

Hocam benim bildiğim piyasada zaten 1 2 tane düzgün sattıktan sonra ilgilenen firma var. Yani yapacak başka bir şey kalmıyor
Tamam onlardan alabilirsin işte.

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
İlker Mutlu Fil
Tamam onlardan alabilirsin işte.
Bir e-ticaret mağazası fan boyu değilim lakin. (İncehesap,İtopya,Vatan tarzı yerlerden alışveriş yaptım. Gamegaraj'da yeni yaptım kargoyu bekliyorum) Bir tık zar atılıyor böyle şeylerde istersen itopya'dan al ister incehesap ister bilmem yerden. Sesini duyurunca ilgileniyorlar.
İstiyorsan itopyayla alakalı bir twit atabilirim 🙃

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Bir e-ticaret mağazası fan boyu değilim lakin. (İncehesap,İtopya,Vatan tarzı yerlerden alışveriş yaptım. Gamegaraj'da yeni yaptım kargoyu bekliyorum) Bir tık zar atılıyor böyle şeylerde istersen itopya'dan al ister incehesap ister bilmem yerden. Sesini duyurunca ilgileniyorlar.
İstiyorsan itopyayla alakalı bir twit atabilirim 🙃
Ses duyulması önemsiz dostum markanın işleyişiyle alakalı, İtopya değil game garajdan bahsediyorum.

Reis onlarda o kadar uygun değilki 🥲
Uyguna ne kaldı ki şu devirde ülkede, Game Garaj da uygun değil onlara göre, çoğu zaman itopyada bilmemnede falan hazır sistem kampanyaları oluyor. Ben de zorunda kaldığım için game garajdan almıştım, donanım arşivi sistemi sistemi stoğundan alamadığım için.

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
İlker Mutlu Fil
Ses duyulması önemsiz dostum markanın işleyişiyle alakalı, İtopya değil game garajdan bahsediyorum.
Garajdan bahsettiğini biliyorum lakin her sitede sorun oluyor tek garajlık bir olay yok ki 🙃

Starlex

80+ Silver
Game garajdan sistem almayı düşünüyorum acaba sistemin montajını biz kendimizmi yapıyoruz yoksa onlarmı yapıyor birde ürün kutularının hepsini yolluyorlarmı yoksa kutularını göndermiyorlarmı
Evet arkadaşlarım çoğunlukla o siteden alıyor şu ana kadar bir sorun göremedik

Game garajdan sistem almayı düşünüyorum acaba sistemin montajını biz kendimizmi yapıyoruz yoksa onlarmı yapıyor birde ürün kutularının hepsini yolluyorlarmı yoksa kutularını göndermiyorlarmı
He birde hazır montaj halinde geliyor sistem

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Garajdan bahsettiğini biliyorum lakin her sitede sorun oluyor tek garajlık bir olay yok ki 🙃
Diğerlerini bilemeyeceğim, ancak itopyadan birçok ürün aldım herhangi bir kısımda bir sorun yaşamadım mesela. Garajı kullandığım için biliyorum yorum yaptım.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer

Uyguna ne kaldı ki şu devirde ülkede, Game Garaj da uygun değil onlara göre, çoğu zaman itopyada bilmemnede falan hazır sistem kampanyaları oluyor. Ben de zorunda kaldığım için game garajdan almıştım, donanım arşivi sistemi sistemi stoğundan alamadığım için.
Knk 19kya 4060 sistem var baktım çoğu yerde o fiyata yok olsa zaten itopya vatandan vs. Almak ister insan ama işte yapıcak başka bir şey kalmıyor

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
İlker Mutlu Fil
Diğerlerini bilemeyeceğim, ancak itopyadan birçok ürün aldım herhangi bir kısımda bir sorun yaşamadım mesela. Garajı kullandığım için biliyorum yorum yaptım.
Eski apu sistemimi itopyadan aldım mevcut klavyemi vs itopyadan aldım lakin gerçekten zar atmak gibi bir şey bu. Sen sorun yaşamıyorsun ama bir bakıyorsun biri öyle bir sorun yaşamış ki diyorsun ben burayla alışveriş yapmam ama bana bir şey olmadı devam ediyim.
bknz;

Top Bottom