Neler Yeni

Yardım Game Master 3 Fanlı Argb 360mm Watercooler Beyaz Sıvı Soğutma Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
FALCON
Bütçe
3500
Öncelikle Selamün Aleyküm dostlar, 360mm beyaz Argb bir sıvı soğutmaya ihtiyacım vardı web'de dolanırken bu sıvı soğutmaya denk geldim acaba aranızda kullanan birileri varmıdır. Bütçem 3000 - 4000 civarıdır max, kasam akvaryum tipi bir kasa olduğu için Ryzen 5 5600 işlemcim ile bile max 92 dereceleri gördüğüm oldu. Lütfen hava soğutma yeterli diye dayatmaz iseniz sevinirim ve ilerleyen dönemlerde sistemi mi upgrade etme olasılığımda vardır. Eğer bu sıvı soğutma dışında önerebileceğiniz başka uygun fiyatlı, kaliteli sıvı soğutmalar varsa çok daha iyi olucaktır. Şimdiden teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

Ekler

• 1_org_zoom.png
    1_org_zoom.png
    595.7 KB · Hit: 28

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Öncelikle Selamün Aleyküm dostlar, 360mm beyaz Argb bir sıvı soğutmaya ihtiyacım vardı web'de dolanırken bu sıvı soğutmaya denk geldim acaba aranızda kullanan birileri varmıdır. Bütçem 3000 - 4000 civarıdır max, kasam akvaryum tipi bir kasa olduğu için Ryzen 5 5600 işlemcim ile bile max 92 dereceleri gördüğüm oldu. Lütfen hava soğutma yeterli diye dayatmaz iseniz sevinirim ve ilerleyen dönemlerde sistemi mi upgrade etme olasılığımda vardır. Eğer bu sıvı soğutma dışında önerebileceğiniz başka uygun fiyatlı, kaliteli sıvı soğutmalar varsa çok daha iyi olucaktır. Şimdiden teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.
thermalright frozen horizen veya thermalright aqua elite 360 aqua elite 360 İn testini trifact kanalında bulabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
FALCON
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
FALCON
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
thermalright frozen horizen veya thermalright aqua elite 360 aqua elite 360 İn testini trifact kanalında bulabilirsin
Bu iki üründe radarımdaydı, bahsettiğim soğutucu 2415 TL ile Quantum bilgisayar sitesinde uyguna şatışta olduğundan eğer performası iyi ise bir şans vermek istedim. Bir süre sanırım indirimleri takip edeceğim, gibi yanıtınız için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bitfenix cube bakabilirsin
https://www.pttavm.com/bitfenix-cub...5ne-9_lvuuA0vmhEBYGsPrBVMbVyt4xP5KYdQJ6svA1vk
Sanırım bahsettiğiniz ürün bu, termalright ile arasında ne gibi farklılıklar vardır acaba

Top Bottom