Neler Yeni

🔥 GAME OF THE YEAR BALDURS GATE 3 KAZANDI 🔥

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Baldurs gate 3 ve alan wake 2 ye ödülleri paylaştırmışlar. Çok şikayet edilecek bir durum yok, iki tarafa da bazı ödüller yanlış verilmiş. Multiplayer game i başka bir oyuna verebilirlerdi. Art direction da başka bir oyuna verilebilirdi.

Neil in alması gayet mantıklı. Ana oyunda bulunmayan ve nispeten az diyaloğa sahip birinin alması mantıksız olurdu. Neil almasaydı ya yuri yada cameron un alması doğru olurdu.

Community support ödülünü kesinlikle cp 2077 olmamalı. Bozuk çıkarttıkları oyunu düzeltmeleri ve tekrar oynanabilir kılmaları 3 yıl aldı. Bir de bunun üstüne dlc çıkartıp, dlc için de ücret istediler. Bu kategoride alabilecek adaylar no man sky ve final fantasy 14. Ben no man sky ın almasını bekliyordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
Rezalet reklam sunum ödüllerinin en mükemmel kısmı burası buradan sonrası çöp işin en komik yanı God of War Ragnarok Valhalla DLC'si sunumdan daha çok beğeni alması peki :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:

Bu arada zaten hepinizin haberi vardır God of War Ragnarok Valhalla DLC'sini ücretsiz veriyorlar 12 aralık da hazır ol da beklemedeyiz.
Valhalla dlcsi alan wake 2ye tek atar bomboş oyun benim zevkimi geçtim para verdiği için aman aman çok iyi diyen kitle harici aşırı beğenen olduğunu düşünmüyorum.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Alan Wake 2 mükemmel olmasa da güzel olmuş oyunlarda oynanışa önem veriyorsanız bu oyun sizi biraz sıkabilir çünkü tempo sorunları var oynanışı savaş kısımları hariç biraz sıkıcıydı rastgele çıkan jump scareler de bence kötü bir tercih olmuş hikayesi güzeldi kesinlikle çok beğendiğim kısımları da oldu benim için güzel bir oyundu Alan Wake 2.
Enis Kirazoğlu bu jump scarelerle 15 defa karşılaşmış oyunda. Easter egg sanki bu. Ben oyunu oynayacak olsam sesi sonuna kadar kısarım.

Son düzenleme:

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Emre Altun
Benim anlamadıgım olay. Baldurs Gate 3 Multiplayer bir oyun değil ki nasıl oluyor da best multiplayer game Baldur's Gate3 alıyor biri beni aydınlatabilir mi? Oyunu bitirdim npc ler gerçek oyuncu muydu yoksa :d

The Semih

80+ Gold
Benim anlamadıgım olay. Baldurs Gate 3 Multiplayer bir oyun değil ki nasıl oluyor da best multiplayer game Baldur's Gate3 alıyor biri beni aydınlatabilir mi? Oyunu bitirdim npc ler gerçek oyuncu muydu yoksa :d
Baldurs gate 3 ü bitirene ödül veriyorlar kanka nasıl başardın oynayanların %70 i bitirmemiş oyunu

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Emre Altun

1721

80+ Bronze
benim tek bildiğim oyun baldur gate 3 olduğu için hepsine onu aday gösterniştim .d

Top Bottom