Neler Yeni

Gamebooster G918 Fire Storm Alınır mı?

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın
Arkadaşlar normalde bütçem 300 tl ama bu klavyeyi gördüm incelemesini falan. Hoşuma gitti. Sizce alınır mı bu fiyata daha iyisi var mı? Yada 300 civarı bir şey varsa önerirseniz çok sevinirim.(Bu arada yay çınlama sesi her klavye de var mı? Yoksa bu bir sıkıntı mı?) Teşekkürler.
Red switch ve RGB önerirseniz sevinirim

Son düzenleme:

ahlatliinsan

80+ Bronze
Arkadaşlar normalde bütçem 300 TL ama bu klavyeyi gördüm incelemesini falan. Hoşuma gitti. Sizce alınır mı bu fiyata daha iyisi var mı? Yada 300 civarı bir şey varsa önerirseniz çok sevinirim.(Bu arada yay çınlama sesi her klavye de var mı? Yoksa bu bir sıkıntı mı?) Teşekkürler.
Tavsiye etmem. Bu kadar para verdikten sonra bu tarz markalara emanet etmeyin paranızı.

Şunu öneririm:

Bütçe artırabilirseniz şunu:

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiye etmem. Bu kadar para verdikten sonra bu tarz markalara emanet etmeyin paranızı.

Şunu öneririm:

Bütçe artırabilirseniz şunu:
hocam ben bu markayı da bilmiyorum iyi kötü nasıl bileceğim? Bu arada red switch mi ve rgb mi?

ahlatliinsan

80+ Bronze
hocam ben bu markayı da bilmiyorum iyi kötü nasıl bileceğim? Bu arada red switch mi ve rgb mi?
Şu anda ben alttaki HV-KB435L klavyesinden bu yazıyı yazıyorum. Gayet kaliteli. RGB ve çeşitli çeşitli renk modları var. Switch olarak ise red değil blue switchler var.

Şuradan RGB modlarına bakabilirsiniz:

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Berat ASC
Arkadaşlar normalde bütçem 300 TL ama bu klavyeyi gördüm incelemesini falan. Hoşuma gitti. Sizce alınır mı bu fiyata daha iyisi var mı? Yada 300 civarı bir şey varsa önerirseniz çok sevinirim.(Bu arada yay çınlama sesi her klavye de var mı? Yoksa bu bir sıkıntı mı?) Teşekkürler.
Hocam 2 gündür düzenli bir şekilde kullanmaktayım. Şuanlık bir sıkıntısı yok. Fiyatı biraz pahalı fakat klavye cidden güzel bir klavye.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
O fiyat da mekanik almak istersen aşağı yukari hepsi ayni outemu switch en azindan iyidir. saber ile %95 oraninda benzer bir klavye gamebooster ın o klavyesi

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın
Hocam 2 gündür düzenli bir şekilde kullanmaktayım. Şuanlık bir sıkıntısı yok. Fiyatı biraz pahalı fakat klavye cidden güzel bir klavye.
Hocam o yay sesi rahatsız ediyor mu? Çünkü ben biraz takıntılıyım da

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın
Top Bottom